Herci zo seriálu V siedmom nebi: Čo je s nimi teraz?

Herci zo seriálu V siedmom nebi počas najväčšej slávy
Zdroj: Instagram / 7thheaven_germany

Šokuje vás, ako skončili niektorí z nich!

Populárny rodinný seriál o reverendovi Erikovi Camdenovi a jeho rodine si môžete pamätať z obrazoviek Markízy. V siedmom nebi si získalo fanúšikov na celom svete už v roku 1996, kedy sa začal vysielať a dokopy sa nakrútilo 11 sérií. Americká premiéra posledného dielu bola v máji presne desať rokov dozadu! A čo sa odvtedy stalo s hercami?

Sestry Camdenové dnes: zľava Beverley Mitchell alias Lucy, Mackenzie Rosman alias Ruthy a Jessica Biel alias Mary.

Zaujímavosťou je, že Beverley bola o rok staršia než Jessica, no hrala jej mladšiu sestru. Po Siedmom nebi dostala úlohu v ďalšej televíznej šou, stala sa matkou a venovala sa aj kariére country speváčky. Jej album z roka 2007 zožal úspech.

Mackenzie účinkovala v niekoľkých hororoch a už dlhodobo sa venuje jazde na koni, dokonca na profesionálnej úrovni.

Jessica je zrejme najznámejšou tvárou zo Siedmeho neba. Hrala v mnohých hollywoodskych trhákoch, otvorila si v Los Angeles reštauráciu a zobrala si Justina Timberlaka, s ktorým má syna.

Najstaršieho syna, Matta Camdena, si zahral Barry Watson. Síce nikdy neprekročil tieň tohto seriálu, stále hrá. Objavil sa napríklad v seriáli Gossip Girl, ktorý ste mohli sledovať aj na televízii Doma. Barry je trikrát rozvedený otec troch detí.

Blondiak Simon, teda herec David Gallagher už dávno nie je sladký chlapec. Účinkoval v množstve televíznych šou aj vo filmoch, no najmä vo vedľajších úlohách.

Catherine Hicks alias mama Annie je dnes už dôchodkyňa, no stále sa teší veľkej popularite. Pred seriálopm V siedmom nebi ju preslávila úloha v biografickom filme o Marylin Monroe, no úspešná je aj dnes. Nedávno  ste ju mohli vidieť vo filme Dotyk šťastia, ktorý sme vysielali na  Markíze.


Málokto vie, že v úlohe najmladších dvojčiat Sama a Davida sa na začiatku striedali štvorčatá Lorenzo, Myrinda, Nikolas a Zachary Brino.Neskôr ich hrali už len Lorenzo a Nikolas. Napriek rozbehnutej kariére detských hviezdičiek sa herectvu naďalej venoval len Zachary. Ich rodičia sa totiž rozhodli, že deťom doprajú im normálne dospievanie.

Spomedzi hercov najviac šokoval Stephen Collins alias reverend Camden. Pred pár rokmi vyšli na povrch jeho tajomstvá, na základe ktorých bol obvinený z pedofílie. Herec sa k činom starým niekoľko desiatok rokov priznal a hraniu sa - z logických dôvodov - už nevenuje. Stále chodí na terapiu a je tiež autorom niekoľkých kníh.

Zdroj: Profimedia.sk

BRATISLAVA/nb

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti