Miley dojala divákov. Vystúpenie venovala Ariane a obetiam manchesterského útoku

Miley Cyrus venovala vystúpenie Ariane a obetiam útoku v Manchestri
Zdroj: YouTube/NBCTheVoice

Americká speváčka zaspievala novinku Malibu z pripravovaného albumu.

Celý svet sa snaží spamätať z pondelňajšieho bombového útoku na koncerte Ariany Grande v Manchestri, pri ktorom zahynulo 22 ľudí a zranilo sa ich viac než 160.

Dvadsaťtriročnej speváčke, ktorá sa po otrasnom teroristickom útoku vrátila do Spojených štátov, vyjadrili podporu viacerí kolegovia z brandže. Medzi nimi nechýbala ani Miley Cyrus. Tá zverejnila fotku s Arianou, ku ktorej napísala dojímavý odkaz.

Zdroj: Instagram/mileycyrus

„Želám si, aby som v tejto chvíli mohla dať svojej priateľke Ariane obrovské objatie. Ľúbim ťa, ľúbim ťa, ľúbim ťa. Je mi tak ľúto, že si musela byť súčasťou takej tragickej udalosti. Úprimnú sústrasť všetkým, ktorých zasiahol tento hrozný útok. Všetko, čo môžem urobiť, je poslať vám toľko NÁDEJE a POKOJA. Toto sa MUSÍ skončiť! Už žiadna vojna... už žiadne nevinné životy.“

Svoje utorkové vystúpenie v šou The Voice venovala Ariane a všetkým obetiam manchesterského útoku. „Rada by som túto pesničku venovala mojej dobrej kamarátke, Ariane Grande, a všetkým, ktorých postihol včerajší strašný útok v Manchestri. Naše srdcia sú s vami,“ povedala predtým, ako zaspievala novinku Malibu z pripravovaného albumu.

Zdroj: YouTube/NBCTheVoice

USA/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Manchester

Dôležité udalosti