Našiel po Katy Perry náhradu? Orlando Bloom vraj strávil vášnivú noc so sexy čašníčkou

Orlando Bloom na premiére filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta v New Yorku
Zdroj: Profimedia.sk

Jedna noc v posteli so slávnym hercom ju však stála miesto.

V marci tohto roku sa Orlando Bloom rozišiel s 32-ročnou Katy Perry po jednoročnom vzťahu. Speváčka zrejme práve rozchodom začala novú etapu života, keďže prešla radikálnou zmenou imidžu. Vlasy si najskôr skrátila a prefarbila na blond. Potom nasledoval ešte prekvapivejší krok, keď si ich ostrihala úplne nakrátko.

Novú etapu zrejme tiež začal aj 41-ročný herec. Orlando mal totiž stráviť vášnivú noc s čašníčkou Vivianou Ross, ktorá pracovala v hoteli Chiltern Firehouse, kde sa hviezda filmov Piráti z Karibiku a Hobbit zdržala. Píše Daily Mail.

Zdroj: Instagram/iamvivianaross

Po tom, čo mu počas celej noci nosila drinky, ju mal pozvať do luxusného apartmánu na konci zmeny. Blízka priateľka Vivianny, ktorá len nedávno prišla z Rumunska a začína kariéru herečky, tvrdí, že aj napriek tomu, že ju prepustili, neľutuje „noc úžasného sexu“.

Orlando sa priznal, že počas premietania filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) v newyorskom SoHo s ním urobilo rozhovor len sedemročné dievčatko.

Keď sa jej opýtal, či má preňho milú otázku, dievčatko neváhalo a chcelo vedieť, či plánuje mať v budúcnosti ďalšie deti. „Áno, chcem. Vieš mi nájsť milú, láskavú a rozkošnú ženu, s ktorou by som mohol mať deti?“ odpovedal herec.

Zdroj: Profimedia.sk

Orlando Bloom má s bývalou manželkou, austrálskou modelkou Mirandou Kerr (34), s ktorou bol ženatý od roku 2010 do roku 2013, šesťročného syna Flynna. Miranda je zasnúbená so zakladateľom sociálnej siete Snapchat Evanom Spiegelom (26).

USA/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti