Krátke šaty nebola správna voľba. Katy Perry počas vystúpenia zaspievala aj ukázala

Katy Perry na BBC Radio 1's Big Weekend
Zdroj: Profimedia.sk

Pri jej energickom výkone ale zrejme pozabudla na to, že vo zvolenom outfite si nemôže dovoliť žiadne kreácie.

Nedávno priznala, že jej terajší sexuálny život je úžasný. Tridsaťdvaročná americká speváčka fanúšikom počas sobotňajšieho koncertu rádia BBC Radio 1 ukázala, že sexualita je jej silná stránka.

Bývalá priateľka Orlanda Blooma sa predviedla v krátkych strieborných šatách. Pri jej energickom výkone ale zrejme pozabudla na to, že vo zvolenom outfite si nemôže dovoliť žiadne kreácie. Napriek tomu ukázala divákom okrem speváckych výkonov aj spodnú bielizeň.

Na jej obranu treba povedať, že sa jej hlas znie naživo omnoho lepšie ako kedysi. Katy bola povestná tým, že počas svojich koncertov robila veľkú šou, čím sa zrejme snažila zakryť nedostatky týkajúce sa jej hlasovej predispozície.

Autorka hitov I Kissed A Girl, California Gurls či Roar ukázala, že na súčasnej popovej scéne jej právom patrí miesto. Pod videom k vystúpeniu so skladbou Chained To The Rhythm sa na adresu speváčky objavili pozitívne komentáre. Viacerí sa zhodli na tom, že sa Katy zlepšuje a že jej to kedysi tak dobre určite nešlo. Pri spievaní skladby Roar zo štúdiového albumu Prism dokonca zaspievala najvyššie tóny.

Zdroj: YouTube/bbcradio1

Zdroj: YouTube/bbcradio1

Pieseň Part Of Me speváčka venovala obetiam útoku v Manchestri. „Myslím si, že sme všetci nesmierne statoční a sme v tom všetci spoločne, je to tak?“ opýtala sa publika. „A viete čo? Neprestaneme tancovať, neprestaneme spievať, vždy budeme robiť hudbu,“ dodala. Katy predviedla akustickú verziu.

Zdroj: YouTube/bbcradio1

Okrem známych hitov zaspievala aj prvý spomínaný singel Chained To The Rhythm z pripravovaného albumu Witness, ale aj ďalšie dva single, Bon Appétit a Swish Swish, s ktorým jej pomohla aj raperka Nicki Minaj.

VEĽKÁ BRITÁNIA/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Vystúpenie

Dôležité udalosti