Ďalší chameleón na obzore? Z Lady Gaga je ryšavka

Lady Gaga
Zdroj: Profimedia.sk

Barbadoská kráska Rihanna, ktorá je známa nestálou farbou vlasov, má zjavne konkurenciu.

Lady Gaga poznáme prevažne ako blondínu. Posledné dva mesiace sa ale z americkej speváčky stala brunetka, keďže si to vyžadovala jej rola Ally v novom filme A Star Is Born od režiséra Bradleyho Coopera, ktorý si vo svojom filme zahrá aj hlavnú úlohu.

Tridsaťjedenročná Lady Gaga, vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, však berie svoju hereckú kariéru vážne a je pre ňu schopná urobiť čokoľvek. Na najnovších snímkach z nakrúcania má ryšavé vlasy.

Zdroj: Profimedia.sk

Lady Gaga je na záberoch spolu s čerstvým oteckom na balkóne, kde ich obklopujú palmy. Speváčku by ste zrejme ani nespoznali.

Zdroj: Profimedia.sk

Autorka posledného štúdiového albumu Joanne má na herecké aktivity čas ešte necelé dva mesiace. Jej svetové turné štartuje už 1. augusta v kanadskom Vancouveri, odkiaľ sa presúva do Spojených štátov, 15. septembra vystúpi na festivale v Rio de Janeiro a 21. septembra sa presúva do Európy. Slovenským fanúšikom sa najbližšie predstaví v Berlíne. Koncertnú šnúru ukončí pred Vianocami 18. decembra v kalifornskom Inglewoode.

LOS ANGELES/dg
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Vlasy

Dôležité udalosti