Katy Perry prezradila, kto bol jej najlepší milenec. Orlando Bloom bude sklamaný

Katy Perry v ošemetnej situácii.
Zdroj: YouTube/KatyPerry

Do ošemetnej situácie ju dostal moderátor James Cordente.

Fanúšikovia Katy Perry sa dostali do jej úplného súkromia. Speváčka vysielala na YouTube trojdňový livestream, kde ľudia naživo sledovali, ako si žije vo svojom dome v Los Angeles. V nedeľu za ňou prišiel britský moderátor James Corden, ktorý si s ňou zahral hru „vadí nevadí".

James jej dával rôzne otázky a keď na ne nechcela odpovedať, musela zjesť niečo nechutné - napríklad tisícročné vajce. Jedna z nich ju ale poriadne zaskočila. Moderátor chcel, aby zoradila jej bývalých Dipla, Johna Mayera a Orlanda Blooma do rebríčku od najhoršieho po najlepšieho v posteli.

Katy sa najskôr ošívala, no keďže nechcela ochutnať nič, čo by inak do úst nedala, vyšla s pravdou von. Ak čakáte, že Orlando Bloom skončil na prvom mieste, musíme vás sklamať. Napriek tomu, že, ako sme mohli vidieť, je naozaj dobre obdarovaný, predbehol ho niekto iný.

Speváčka najhoršie ohodnotila DJ Dipla, na druhom mieste skončil Orlando Bloom a na prvom John Mayer. Katy ale Jamesa upozornila, že všetci traja sú naozaj skvelí milenci. „Všetci sú úžasní milenci a chcem mať sex so všetkými z nich hneď, ako vypadnem z tohto miesta," povedala zo srandy na záver, píše magazín Cosmopolitan.

Katy živým vysielaním zo svojho domu, kde jej nainštalovali 41 kamier, chcela propagovať nový album Witness (svedok), ktorý vydala v piatok. Fanúšikovia sa tak stali svedkami jej života.


LOS ANGELES/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Orlando bloom

Dôležité udalosti