Nicole Kidman prišla o vylepšené prsia. Rozhodla sa pre operáciu

Nicole Kidman
Zdroj: Profimedia.sk

Herečka údajne tvrdí, že nechce mať nič toxické v tele, otázne je teda, prečo sa pravidelne necháva vylepšovať botoxom.

Hollywoodska hviezda Nicole Kidman sa rozhodla podstúpiť operáciu. Chce si nechať vybrať silikónové implantáty. "Nechce mať vo svojom tele nič toxické. Kedysi bola na ne hrdá a zbožňovala ten pocit, že vyzerala sexy v každých šatách. Píše Intouchweekly.com.

Nicole si mala nechať vylepšiť hrudník pred dvomi rokmi. Všimli si to všetci a aj keď sa nikdy k silikónom nepriznala, plastickí chirurgovia sa jednoznačne zhodli na to, že ich má. Vybrať si ich nechala koncom minulého roka.

Zdroj: Profimedia.sk

Herečka údajne tvrdí, že nechce mať nič toxické v tele, otázne je teda, prečo sa pravidelne necháva vylepšovať botoxom. Zmeny na jej tvári sú neprehliadnuteľné už niekoľko rokov.

Iróniou ale je, že v roku 2007 v rozhovore pre magazín Marie Claire tvrdila, že nikdy nepodstúpila žiadny vylepšovací zákrok.

"Ktokoľvek môže urobiť pre svoje telo čokoľvek. Neodsudzujem to. Ja ale verím vo fyzické zdravie, bola som tak vychovaná. Nemôžem ísť na slnko, pretože mám citlivú pokožku. Keď som bola dieťa, bola to pre mňa nočná mora. Dnes to má svoje výhody," povedala vtedy Nicole.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Nicole Kidman

Dôležité udalosti