Kate Middleton bola na oslave nádherná. Pozrite sa, kto ju však úplne zatienil

Kate Middleton
Zdroj: TASR/AP

V sobotu oslávila narodeniny kráľovná Alžbeta II.

Ľudia ich milujú a my sa tomu nemôžeme čudovať. Britská kráľovská rodina mala vždy svojich fanúšikov, ale aj neprajníkov, ktorí zastávajú názor, že sú pre Britov zbytoční a drahí. Nech je tak či onak, princeznú Charlotte a princa Georga zbožňujú všetci.

Obaja sa objavili na oslave narodenín kráľovnej Alžbety II., ktorá sa konala minulú sobotu a okamžite na seba strhli všetku pozornosť. Zatienili nielen prababičku, ale aj mamu Kate Middleton, ktorá opäť vyzerala perfektne. Celá rodina spolu kývala davu ľudí pred Buckinghamským palácom. Deti pritom strúhali jednu grimasu za druhou. George vyzeral chvíľami aj znudene.

Zdroj: TASR/AP

Kráľovná sa síce narodila v apríli, ale oslava a ceremoniál Trooping the Colour, ktorej súčasťou sú aj vojenské prehliadky, sa tradične konajú až o dva mesiace neskôr. Preto si kráľovnú uctili minulú sobotu.

Kráľovská rodina si najskôr na balkóne pozrela prelet stíhačiek a potom sa pozdravili jasajúcemu davu. George stál na špičkách, aby dobre videl a Charlotte dali malú stoličku. Princezná ladila s mamou, obe mali oblečené šaty ružovej farby. Kate nechýbal na hlave fascinátor. Ani si nepamätáme, kedy by nepôsobila ako pravá dáma.

Zdroj: TASR/AP

Zdroj: TASR/AP

LONDÝN/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Princ George

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.