Odvážna speváčka sa nebabre: Demi, čo ten bujný dekolt?

Demi Lovato
Zdroj: Instagram/ddlovato

Akýkoľvek zákrok plastických chirurgov však možno vylúčiť.

Prednedávnom nafotili paparazzi fotografi Demi Lovato v tesnom športovom outfite počas nakrúcania reklamy. Americká speváčka na sebe tvrdo maká, o čom svedčia aj fotografie, ktoré priebežne zverejňuje na sociálnych sieťach.

Dvadsaťštyriročná brunetka sa už pred dvoma mesiacmi poctivo pripravovala na leto a na Instagrame sa podelila o odvážne zábery v sexy plavkách. Bývalá Disney hviezda si prvé letné dni naplno užíva, Jej najnovšie snímky z Cannes, kde si vo štvrtok užila výlet na jachte, sú toho jasným dôkazom.

Na jednej je speváčka vonku na palube. Nikoho však zrejme krásne more v pozadí nezaujme. Demi potešila nejedno mužské oko, keď zvolila poriadne odvážny outfit, ktorý je podľa jej slov pekne rafinovaný. „To, čo vidíte na obrázku, sa môže zdať väčšie, než to v skutočnosti je,“ napísala v popise fotky.

Zdroj: Instagram/ddlovato

Tá druhá je už o čosi menej lichotivá. Aj keď je Demi po problémoch z minulosti na svoje telo konečne hrdá, takáto póza v posteli zrejme nebola najsprávnejšia voľba, keďže jej tak pribudli kilogramy navyše. Tak či onak, akýkoľvek zákrok plastických chirurgov môžeme vylúčiť, keďže speváčka sa má rada taká, aká je.

Zdroj: Instagram/ddlovato

CANNES/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Sexy

Dôležité udalosti