Šokujúce informácie o princeznej Diane. Chcela vraj zabiť manželovu milenku

Šokujúce informácie o princeznej Diane. Chcela vraj zabiť manželovu milenku
Zdroj: Profimedia.sk

Vyhrážala sa jej v nočných telefonátoch.

Britániou otriasla nielen najnovšia kniha o princeznej Diane. Šokujúce informácie sa verejnosť dozvie aj z knihy o Camille Parkerovej, dlhoročnej milenke a neskoršej manželke princa Charlesa. Tá vychádza pri príležitosti jej 70. narodenín. Postarala sa o ňu autorka Penny Junor, ktorá hovorila s Camillinými priateľmi a rodinou.

Koncom roku 1986, kedy Camilla opäť vstúpila do Charlesovho života ako platonická priateľka, si už Diana splnila povinnosť a priviedla na svet dvoch dedičov kráľovského trónu. Hoci princezná Diana povedala autorovi Andrewovi Mortonovi a ten to zverejnil v najnovšej knihe Diana: Jej pravdivý príbeh, že Camilla mala aféru s Charlesom ešte predtým, ako sa narodil malý Harry, podľa druhej autorky to nie je pravda.

Zdroj: Profimedia.sk

Princezná mala moc a vychutnávala si ju. Bolo omamujúce len tak si vystúpiť z auta či vrtuľníka, keď na vás čakajú stovky ľudí vzrušene čakajúci čo i len na váš malý úsmev. Diana vraj milovala, aký mala vplyv a efekt na mužov. Mnohí z nej boli pobláznení.

Skoro pochopila, že ona je tá, ktorá môže v podstate diktovať novinárom, čo chce. Často to využívala na zverejnenie príbehov, ktorými trestala svojho muža za neveru. Dostala sa k moci príliš mladá a nebol pri nej nikto, kto by ju držal pri zemi, tvrdí autorka vo svojej knihe.

Diana zistila, že sa Charles vrátil ku Camille a hoci aj ona mala vzťahy s inými mužmi, na Camillu bola akási precitlivelá a skutočne ju nenávidela. V roku 1989 ju princezná konfrontovala na večierku u lady Annabel Goldsmith v dome v Richmonde. "Camilla, chcem, aby si vedela, že presne viem, čo sa deje medzi tebou a Charlesom. Nie som hlúpa," povedala Diana manželovej milenke. Camilla zúrila, že jej princezná urobila takú verejnú scénu.

Keď sa dostalo na verejnosť, že Charles a Camilla sú milenci, vytrpela si svoje. Za svoju zakázanú lásku k ženatému princovi si vyslúžila nálepku prostitútky, rozvracačky rodiny a trpela aj jej rodina. Dostávali niekoľko výhražných a urážlivých listov či telefonátov, problémy mala v škole aj jej dcéra.

Nočné telefonáty dostávala aj od samotnej Diany a tá sa jej neváhala vyhrážať smrťou. "Poslala som niekoho, aby ťa zabili. Stoja vonku v záhrade. Pozri sa z okna. Vidíš ich?" povedala jej princezná do telefónu.

Camille bolo spočiatku ľúto, čo spôsobila. Neskôr však nemala na prefíkanú a pomstychtivú Dianu pekného slova. Podľa nej psychicky ničila Charlesa a ich deti využívala ako zbraň. Viac na Daily Mail.


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Camilla Parker

Dôležité udalosti