Šoubiz

Brutálne sexy! Úplne nahá Verešová v novom kalendári

Andrea Verešová
Zdroj: Jan Tůma/ prask.nova.cz

Modelka každý rok nafotí kalendár a výsledok je vždy dokonalý.

Krásna Andrea Verešová pri fotení kalendára odhodila všetko oblečenie a nechala sa nafotiť úplne nahá. Výsledok je dokonalý!

Zdroj: Jan Tůma/ prask.nova.cz

Kalendár plný sexy záberov pokrstila Bára Basiková, Yvetta Blanarovičová a Vladimír Šmicer, ktorý sa stal aj jeho krstným otcom. Kalendár je už modelkinou každoročnou tradíciou. 

Zdroj: Jan Tůma/ prask.nova.cz

"Na začiatku som si hovorila, čo také sa dá ešte vymyslieť. Čo nové sa dá ešte nafotiť, aby to zaujalo, bolo to krásne a neokukané. Originálny nápad, tím profesionálov a špeciálna technológia tlače sa odrazili na výsledku, ktorý bude pre každého milým prekvapením. Som vďačná, že sa opäť podarilo niečo skvelé," zverila sa so svojimi pocitmi z fotenia jedna z najkrajších modeliek.

Zdroj: Jan Tůma/ prask.nova.cz

"Každá fotka je spojná s nejakou myšlienkou. Všetky sú fotené vo vode, takže majú niečo spoločné a pri tom je každá iná. Mám rada dramatickosť, temperament a myslím, že sa to všetko podarilo spojiť - každý mesiac, každé ročné obdobie nejakou charakteristikou, nejakou dekoráciou. Nie som na každej fotke v Evinom rúchu a dúfam, že si každý nájde nejakú obľúbenú fotku," dodala modelka.

ČESKÁ REPUBLIKA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.