Do manželky nášho speváka vrazilo na dovolenke auto. Ešte horšie skončila ich kamarátka

Nepríjemnosť sa im stala v Bulharsku.
Zdroj: TV Markíza

Pozrite si detailné zábery z incidentu.

Agresívny muž napadol Slovákov, ktorí si užívali dovolenku v Bulharsku. Do nič netušiacej manželky známeho slovenského speváka najskôr vrazil autom. Jej asistentke potom vlepil poriadnu facku. Slováci sa polície dovolať nevedeli.

Na zábere z bezpečnostnej kamery vidno ako štyria Slováci prechádzajú cez cestu. V skupine boli dvaja nevidomí ľudia, spevák Maroš Bango a jeho manželka. Práve do tejto skupiny narazilo auto.

„Bol to šok, ja som nevidomý, tak som nevedel, čo sa deje. Moju manželku nabralo auto zozadu," povedal nám Maroš Bango


Speváka na dovolenke s manželkou sprevádzali dve asistentky. Jedna z nich, pani Edita, priskočila k vodičovi a zabúchala mu na okienko. Ten ju vzápätí napadol. „Ona mu povedala, že je dement, ale viete, to je nával emócii," ozrejmil Bango. Vodič vyskočil z auta a asistentke vlepil facku, následne mu ušlo vozidlo, ktoré vrazilo do stromu. Agresívny muž z miesta ušiel.

Napadnutá Slovenka sa neskôr dostala do nemocnice. Vyšetrenia trvali štyri hodiny. Na radu lekárov sa má stále pozorovať. Slovákom sa nepríjemnosť stala ešte v sobotu, v tom čase v meste Nesebar dovolenkovali tretí deň. Polícii sa v čase nehody nedovolali, skontaktovala ich až v utorok, po medializácii prípadu.

„Zavolali nám, že chytili podozrivého, aby sme išli vypovedať," dodal Bango.

Dovolenkári sa domov na Slovensko vracajú vo štvrtok. Spevák, ktorý si v Bulharsku chcel oddýchnuť po koncertnom turné v Kanade a Amerike, hovorí, že doteraz sa z napadnutia nevie spamätať.

Vypočujte si celý rozhovor s Marošom Bangom a pozrite si detailné zábery z incidentu.NESEBAR/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti