Dara Rolins krstila nový album. Nemohol chýbať ani bozk od Rytmusa

Krst nového albumu Dary Rolins
Zdroj: Profimedia.sk

Z reakcií fanúšikov je dojatá a veľmi si to váži.

Nový album Dary Rolins s názvom ETC pokrstila speváčka dvakrát. Oficiálne v Prahe a ďalší sa uskutočnil v pondelok v Bratislave. Do podniku dorazil nielen jej partner Patrik Rytmus Vrbovský, ktorý Daru prekvapil vrúcnym objatím a bozkom, ale aj iné známe osobnosti, s ktorými sa Dara priatelí. Prišli Kmeťovci, Laci Strike s manželkou Aničkou, raper EGO, speváčka Anita Soul a modelky Soňa Skoncová a Barbora Franeková.

Dara pred pár dňami napísala niečo aj o svojom albume ETC. Z reakcií fanúšikov je dojatá a veľmi si to váži. Jej nový album berie ako "dielko" s veľmi osobným príbehom.

Zdroj: Profimedia.sk

"Už pri prvej pesničke som vedela, že ak album vznikne a ja budem mať dosť inšpirácie a odvahy ho dokončiť, budem chcieť a musieť byť veľmi úprimná. K sebe, ale aj k vám. Otvorená. Dať do neho momenty, zážitky, ktoré ma robia šťastnou, ale aj trápia. Emócie, ktoré mi moje srdce lámu aj držia pohromade. Zrýchľujú jeho tlkot a občas mu spôsobia aj miernu zástavu," napísala speváčka.

Zdroj: Profimedia.sk

Dodala, že chcela hovoriť o veciach, ktoré sa stali jej, alebo iným ženám. Príbehy, ktoré žijeme každý deň. "Ženský svet je pestrofarebný ako dúha. Je v ňom veľa radosti, smútku, sklamaní, šťastia aj sĺz," dodala.

Reportáže z krstu CD Dary Rolins vám prinesú na obrazovky Boris Pršo a Jarka Kováčová.

BRATISLAVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Dara Rolins

Dôležité udalosti