Sexy Aguilera oslávila 4. júl po svojom. Do očí sa jej nepozriete

Christina Aguilera
Zdroj: Instagram/xtina

Na sociálnych sieťach zverejnila sériu fotiek, na ktorých vyzerá úžasne.

Deň nezávislosti, ktorý pripadá na štvrtý júl, je pre americký kontinent jeden z najdôležitejších sviatkov v roku. Presne 4. júla 1776 sa Deklaráciou nezávislosti dnešné Spojené štáty osamostatnili od Británie.

Christina Aguilera tento deň oslávila po svojom. Tridsaťšesťročná speváčka zverejnila po niekoľkých týždňoch nečinnosti na sociálnych sieťach sériu fotiek, na ktorých vyzerá úžasne.

Popová diva nenechala nič na náhodu a všetko mala premyslené do najmenších detailov. Na jednom zábere pózuje so snúbencom Matthewom Rutlerom a deťmi - synom Maxom Lironom (9), ktorého má z manželstva s Jordanom Bratmanom, a dvojročnou dcérou Summer Rain. Nechýbali ani americké vlajky či zástava.

Zdroj: Instagram/xtina

Na ďalšej fotke je už Christina iba s Matthewom, s ktorým tvorí pár od roku 2010. Na móle si blondínka zapózovala aj osamote.

Zdroj: Instagram/xtina

Zdroj: Instagram/xtina

Na posledných záberoch vymenila mólo za bazén. Christina mala na sebe bielo-modro-červené plavky. Pozornému oku neunikli ani nechty slávnej speváčky. Aj tie ladila do odtieňov americkej vlajky. Hrdá Američanka, čo poviete? Do očí sa jej ale nepozriete. Na všetkých záberoch má totiž slnečné okuliare.

Čoskoro by sme sa mali dočkať aj jej nového albumu. Ten posledný s názvom Lotus vyšiel ešte v roku 2012.

Zdroj: Instagram/xtina

Zdroj: Instagram/xtina

Zdroj: Instagram/xtina

Zdroj: Instagram/xtina

USA/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Christina Aguilera

Dôležité udalosti