Táňa Pauhofová zažiarila v Karlových Varoch. Vyzerala božsky

Táňa Pauhofová na Moët párty v Karlových Varoch
Zdroj: Profimedia.sk

Zvoľte kráľovnú večera a hlasujte v ankete.

V poradí 52. ročník Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch sa nezadržateľne blíži do konca, a preto sa niet čomu čudovať, že si ho známe tváre chcú dosýta užiť.

Štvrtkový večer patril prestížnej udalosti, na ktorej nechýbali české ani slovenské hviezdy. Keďže témou večierka bolo svetlo, každá sa snažila zažiariť.

Veľkolepú Moët párty nevynechali topmodelky Simona Krainová a Andrea Verešová. Práve o nich sa hovorilo, že sa radšej jedna druhej vyhýba a nemajú sa veľmi v láske. Fotky však svedčia o úplnom opaku. Krásky mali k sebe veľmi blízko. Aj keď bola Andrea tentoraz odvážnejšia, obidvom to naozaj pristalo.

Zdroj: Profimedia.sk

Na párty prišla aj ďalšia krásna modelka, Češka Daniela Peštová. Aj keď po jej boku chýbal jej manžel, spevák Pavol Habera, za svoju manželku sa rozhodne hanbiť nemusí. Daniela zvolila róbu vo farbe kráľovskej modrej so zlatými vzormi. Štyridsaťšesťročná modelka vyzerala nádherne.

Zdroj: Profimedia.sk

Titul kráľovnej večera by mohol pokojne patriť Táni Pauhofovej. Slovenská herečka doslova zažiarila v bielych čipkovaných šatách. Z krásky sršala elegancia a glanc. Táňa prišla na párty s herečkou Jitkou Schneiderovou a Jiří Dvořákom.

Zdroj: Profimedia.sk

KARLOVE VARY/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Táňa Pauhofová

Dôležité udalosti