Oslava vo veľkom štýle. Beckhamovci dopriali dcérke narodeninový deň v paláci

Harper s otcom Davidom
Zdroj: Instagram/davidbeckham

V kostýme postavy Elzy z rozprávky Ľadové kráľovstvo a červeným balónom v ruke bola viac než rozkošná.

Byť jeden deň ozajstnou princeznou a osláviť šieste narodeniny v Buckinghamskom paláci sa nepodarí len tak hocikomu. Dcére Davida a Victorie Beckham sa ale tento sen splnil.

Práve dnes, 10. júla, má Harper šesť rokov. Okrem niekoľkých kamarátok prišla na jej oslavu aj samotná princezná Eugenie. Tá neváhala a pri fotení si kľakla na zem, aby medzi pozvaných zapadla.

„Všetko najlepšie našej mladej dáme. Toto jedinečné dievčatko do našich životov prináša toľko radosti a šťastia. Všetko najlepšie k šiestym narodeninám (Nemôžem tomu uveriť, že už máš šesť). Maj ten najúžasnejší deň, ľúbime ťa,“ napísal dojato David.

Zdroj: Instagram/davidbeckham

Ku gratulantom sa na sociálnych sieťach pridali aj ostatní členovia rodiny Beckhamovcov. Victoria zverejnila fotku z rodinnej oslavy a malú Harper. V kostýme postavy Elzy z rozprávky Ľadové kráľovstvo a červeným balónom v ruke bola viac než rozkošná.

Zdroj: Instagram/victoriabeckham

Zdroj: Instagram/victoriabeckham

Najstarší syn bývalej členky skupiny Spice Girls a slávneho futbalistu, 18-ročný Brooklyn, sa na Instagrame podelil o spoločnú fotku s Harper. „Všetko najlepšie mojej malej sestre. Veľmi ťa ľúbim,“ napísal v popise fotky.

Zdroj: Instagram/brooklynbeckham

„Všetko najlepšie najlepšej sestre na svete!!!!!!! Dúfam, že máš krásny deň. Veľmi ťa ľúbim,“ napísal 13-ročný Romeo.

Zdroj: Instagram/romeobeckham

Za svojimi súrodencami nezaostal ani 12-ročný Cruz Beckham. „Drahá Harper, nechce sa mi veriť, že je to už šesť rokov. Si veľké dievča, najlepšia sestra na svete. Veľmi ťa ľúbim, maj úžasný deň,“ napísal hrdý brat.

Zdroj: Instagram/cruzbeckham

LONDÝN/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Buckinghamský palác

Dôležité udalosti