Trpké priznanie Nory Mojsejovej: Toto ľutujem najviac!

Nora Kabrheľová Mojsejová
Zdroj: Profimedia.sk

Bývalá hviezda reality šou sa dnes už neusmieva.

Kedysi excentrická milionárka a hviezda reality šou Nora Kabrheľová Mojsejová je dnes ako vymenená. Nielenže pred časom schudla a zmenila farbu vlasov z blond na tmavú, stala sa z nej skromná a pokorná žena. Po desiatich rokoch manželstva s Braňom Mojsejom, problémom s jeho alkoholizmom a Norinom pobyte vo väzení, má známa východniarka jasný názor na šoubiznis.

"Čo sa týka reality šou, tak to nie je šoubiznis, to je zbierka blbcov, prepáčte, vrátane mňa. Neviem to pochopiť, po tom všetkom, čo som prežila, ako som sa tam dostala, že som na toto pristala. To si vyčítam dodnes. Bola to veľká chyba v mojom živote, najväčšia, ktorú som mohla urobiť. Pretože som tým tupým mozgom, ktorý som vtedy mala, nedokázala vyhodnotiť situáciu a nevedela som, čo sú to médiá a akú obrovskú silu majú,"  povedala Nora pre portál Topky.sk

Nora priznala aj to, že jej rodina to niesla veľmi ťažko. "Keby som sa mala dnes rozhodnúť, tak nikdy v živote," vyhlásila. Okrem účinkovania v reality šou a vstupu do šoubiznisu ľutuje aj manželstvo s Mojsejom.

BRATISLAVA/nb

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Nora Kabrheľová

Dôležité udalosti