Alicia Keys má nový účes. Vyzerá ako papagáj

Alicia Keys
Zdroj: Profimedia.sk

Pristane jej podľa vás takáto zmena? Hlasujte v ankete vnútri článku.

Alicia Keys patrí medzi tie interpretky, ktoré neprevádzajú škandály všade, kam sa pohnú. Tridsaťšesťročná americká speváčka vedie usporiadaný život a v súkromí je milujúcou manželkou a matkou.

S raperom Swizzom Beatzom sa zosobášila v júli roku 2010 na Korzike, hneď v októbri priviedla na svet ich prvorodeného syna, ktorý dostal meno Egypt Daoud Dean. Druhého potomka sa dočkali v decembri roku 2014, kedy sa im narodil syn Genesis Ali Dean.

Alicia sa v poslednom období ukazuje na verejnosti bez mejkapu. Ako sama tvrdí, to, že sa ho rozhodla nepoužívať, neznamená, že je proti nemu. Prirodzená krása je podľa nej najkrajšia a všetky ženy by sa mali mať rady také, aké sú. Dvojnásobná mamička je toho jasným dôkazom.

Jej posledné snímky ale ukazujú, že aj ona rada experimentuje a nebojí sa zmeny. A to poriadnej. Na hlave má najnovšie neónovú ružovú a žlto-oranžovú farbu. Nový imidž jej pristane, čo poviete?

Zdroj: Instagram/aliciakeys

Zdroj: Instagram/aliciakeys

Posledný album jej vyšiel v októbri minulého roku. Podľa jej slov na novej doske intenzívne pracuje a možno už čoskoro by sme sa mohli dočkať nového singlu.


USA/dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Dredy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.