Taja Beckhamovci problémy? Oddelené spálne v novom sídle

Beckhamovci
Zdroj: Instagram/victoriabeckham

Na sociálnych sieťach sa prezentujú ako milujúci pár a rodičia, ktorých nikdy nič neoddelí.

Beckhamovci patria medzi najstabilnejšie páry šoubiznisu. Napriek tomu, že sa už niekoľkokrát šepkalo o ich rozchode a Davidových milenkách, stále pôsobia ako svorná a šťastná rodina. Či je to však len navonok, nikto nevie. Podľa denníka The Sun má pár v novom sídle každý vlastné bývanie.

Život v žiare reflektorov s paparazzmi za pätami nie je ľahký. Je to daň za slávu. Nie každý pár ustojí stratu súkromia. Victorii a Davidovi sa to zatiaľ darí a nedávno oslávili 18. výročie svadby. Rodičia štyroch detí však zjavne potrebujú každý svoj priestor.

Zdroj: Instagram/victoriabeckham

Na statku za päť miliónov libier majú oddelené krídla, v ktorých každý z nich nájde všetko, čo potrebuje. Kým Victoria to svoje používa pre tvorivú prácu módnej návrhárky, ktorá si vyžaduje ticho a pokoj, Davidovi slúži na jeho obľúbené večierky s priateľmi.

The Sun píše, že manželia prechádzajú ťažkým obdobím. Problémy v ich vzťahu odhalili aj v roku 2015. Čo je na tom ale pravdy, ťažko povedať. Na sociálnych sieťach sa prezentujú ako milujúci pár a rodičia, ktorých nikdy nič neoddelí.

Zdroj: Instagram/davidbeckham

Zdroj: Instagram/victoriabeckham

LONDÝN/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme David Beckham

Dôležité udalosti