Exkluzívne: Zlatica Švajdová Puškárová o návrate na obrazovky

Zlatica Švajdová Puškárová
Zdroj: Peter Frolo

Obľúbená moderátorka si užíva materskú dovolenku.

Koncom minulého týždňa sa v médiách vynorili správy o tom, že sa hviezda markizáckeho spravodajstva Zlatica Švajdová Puškárová plánuje vrátiť do práce v novembri. Pôvodne vraj zamýšľala zasadnúť na stoličku v Televíznych novinách dokonca už v auguste.

Zlatka si však momentálne užíva materskú dovolenku so synčekom Adamkom, ktorý 1. augusta oslávi tri mesiace. Leto trávia na chalupe, ďaleko od ruchu hlavného mesta a Zlatke sa od malého zatiaľ odchádzať nechce.

„Určite nenastúpim do práce v auguste, zatiaľ vôbec nie je isté, kedy sa tak stane. Všetko závisí od malého. Neskutočne si užívam materskú, môžem povedať, že je to moje posledné dieťa,“ hovorí pre náš web manželka moderátorka Patrika Švajdu, s ktorým má aj syna Lea.

„Malý je skvelý, pokojný a usmievavý. Tak ako pre každú mamu, aj pre mňa malý veľkým darom. Chcem si toto obdobie ešte vychutnať. Som Markizáčka telom aj dušou, s touto televíziou som previazaná a veľmi sa teším na návrat. Ale momentálne ma naplno zamestnáva materská,“ dodáva spokojná mama dvoch synov.

BRATISLAVA/md

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zlatica Švajdová Puškárová

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.