Naša redaktorka urobila na Miami rozruch. Ľudia sa s ňou húfne fotili

Janka Slačková
Zdroj: Instagram/jankasla

Minulý rok hviezdila v klipe Rickyho Martina.

Redaktorka Telerána Janka Slačková sa stále aktívne venuje modelingu. Ako minulý rok, aj toto leto vycestovala na Miami. V slnečnej krajine je už prvý mesiac a na pracovné ponuky sa nemôže sťažovať. Za sebou má najväčší módny týždeň na Miami Swimweek, na ktorom sa primárne predvádzajú plavky.

Janka sa musela na módne prehliadky a fotenia v plavkách dôkladne pripravovať a okrem pravidelného cvičenia bola dôležitá aj zdravá strava. „Snažila som sa veľa tancovať, cvičiť, plávať, ale najťažšia bola pre mňa strava. Nie preto, že by som nemala rada zdravé veci, milujem ich, ale skôr preto, že som si nevedela nastaviť správny režim,“ povedala nám. Rodáčku z Banskej Bystrice si vybrali spomedzi 400 dievčat, ktoré sa zúčastnili castingu.

Zdroj: Instagram/jankasla

Slovenka stihla za krátky čas na Miami vyvolať poriadny rozruch. Ľudia si ju pomýlili s dvoma veľkými hviezdami a húfne sa s ňou chceli fotiť. „Bola som na pláži a zastavil sa pri mne neznámy chalan, či sa môže so mnou odfotiť. Nechápala som, prečo by sa so mnou chcel niekto fotiť. Potom vysvitlo, že si myslel, že som Emily Ratajkowski. Alebo som sa prechádzala po Lincoln Road a pribehla ku mne skupinka, že si chcú dať so mnou selfie. Oni si zase mysleli, že som Gal Gadot z Wonderwoman," zasmiala sa modelka.

Janke sa minulý rok podaril husársky kúsok. Dostala sa do videoklipu Rickyho Martina, kde ju namiesto obyčajného komparzu postavili rovno vedľa speváckej hviezdy. Aj teraz má už niekoľko ponúk, no zatiaľ nechcela nič prezrádzať. Tak uvidíme, čím nás opäť prekvapí.

Zdroj: Instagram/jankasla

Zdroj: Instagram/jankasla

Zdroj: Instagram/jankasla

Zdroj: Instagram/jankasla

Zdroj: Instagram/jankasla

MIAMI/Zuzana Vanková
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Miami

Dôležité udalosti