Angelina Jolie konečne prehovorila o rozvode. Priznala aj nepríjemnú chorobu

Angelina Jolie
Zdroj: Profimedia.sk

Po desiatich mesiacoch od rozchodu poskytla rozhovor pre magazín Vanity Fair.

Jeden z najznámejších a najstabilnejších párov šoubiznisu Brangelina oznámil po 12 rokov svoj rozchod v septembri 2016. Od správy, ktorá zaskočila všetkých fanúšikov, uplynuli už dlhé mesiace. Angelina aj Brad boli zo začiatku skúpi na slovo. Herec však v máji poskytol emotívny rozhovor pre magazín GQ.

Mlčanie po desiatich mesiacoch konečne prelomila aj Angelina. Vyspovedala sa pre magazín Vanity Fair, ktorý sa dostane do novinových stánkov 4. augusta. Herečka v úprimnom rozhovore priznala, že leto 2016, kedy režírovala svoj film, bolo pre oboch najťažším obdobím. Veci medzi nimi sa zhoršili, aj keď toto slovo počas rozhovoru nechcela použiť, preto sa opravila a povedala, že veci sa stali ťažšími. Angelina počas rozhovoru kvôli deťom rozmýšľala nad každým jedným slovom, ktoré povedala.

Zdroj: Instagram/vanityfair

Posledným klincom do rakvy v ich vzťahu bola dramatická cesta v súkromnom lietadle z Nice do Los Angeles, kde sa medzi Bradom a Maddoxom vyostril verbálny a fyzický konflikt. Hneď ako pristáli a prišli domov, Angelina Brada vyhodila.

Herec priznal, že mal problémy s alkoholom. Vyšetrovali tiež jeho vzťah k deťom. Obvinení zo zlého zaobchádzania ho však zbavili. Herečka sa po definitívnom odlúčení odsťahovala spolu so šiestimi deťmi (Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox) do podnájmu. Prakticky sa až doteraz ani poriadne nevybalili.

Až teraz, štyri dni pred publikovaním rozhovoru, sa presťahovali do nového domu za 25 miliónov dolárov. V sídle, ktoré má šesť spálni a desať kúpeľní, má rodina absolútne súkromie. Angelina a Brad sú stále manželia, pretože nedoriešili všetky podmienky rozvodu. Na otázku, či sa medzi nimi zlepšila komunikácia, chvíľu mlčala. Podľa jej slov sa starajú jeden o druhého, o rodinu a pracujú na rovnakom cieli.

Herečku vraj vôbec neprekvapil emotívny rozhovor, ktorý poskytol Brad pre GQ. Ona však emócie príliš neprejavuje. Sama sa bála o svoju matku a nechce, aby niečo podobné cítili aj jej deti. „Myslím, že je dôležité plakať v sprche a nie pred nimi. Musia vedieť, že všetko bude v poriadku, aj keď si tým nie sme istí," povedala.

Zdroj: Instagram/vanityfair

Angelina má v poslednom období veľmi suchú kožu a extrémne šedivé vlasy. Nevie, či je to pre menopauzu, do ktorej sa dostala po tom, ako jej odstránili vaječníky alebo za to môže rok, ktorý má za sebou. Predstava, že ju niekto nazýva sexsymbolom, je preto pre ňu smiešna.

Necíti sa však menej žensky. Práve naopak. Podľa nej boli jej rozhodnutia rozumné, na prvom mieste má rodinu, stará sa o svoj život a zdravie a to robí ženu kompletnú.

Prekvapením počas rozhovoru bolo priznanie, že jej minulý rok diagnostikovali Bellovu chorobu - obrnu lícneho nervu. Choroba jej spôsobila pokles tváre. Vďaka akupunktúre sa však podľa jej slov z nej úspešne vyliečila.

Od herectva a filmovania si dáva pauzu a venuje sa výlučne iba rodine.

Zdroj: Instagram/vanityfair

USA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Brad Pitt

Dôležité udalosti