Princ George má tretiu oficiálnu fotku v živote. Prečo?

_73903844_021710592-1.jpg

Rozkošné foto urobili pred náročným turné.

A je to tu! Malý prince George má už pomaly zbalené veci na svoju prvú cestu do zahraničia. K protinožcom, kde strávi tri týždne.

S mamičkou Kate a ockom, britským princom Williamom, ich zvečnil kráľovský fotograf Jason Bell v otvorenom okne Kensingtonkého palácu. Osemmesačného Georgea drží Kate v náručí, spoločnosť rodinke robí aj čierny kokeršpaniel Lugo.

Hovorí sa, že história sa opakuje a v tomto prípade to platí dvojnásobne. Aj osemmesačný William na svoju prvú zahraničnú cestu odcestoval v marci 1983 s mamou, princeznou Dianou a otcom, princom Charlesom k protinožcom.


George je prvý potomkom tridsaťjedenročného Williama a o rok staršej Kate. Narodil sa 22. júla a vyvolal mediálne nadšenie po celom svete. Na verejnosti ho ukázali iba dvakrát - pri odchode z pôrodnice a pri krste. A tak táto fotka je iba tretia verejná v živote.

Kráľovská rodinka na Nový Zéland odchádza o týždeň, 7. apríla, kde bude do 16. apríla. Potom sa presunú do Austrálie, z ktorej sa vrátia 25. apríla, píše server BBC.

LONDÝN/redakcia šoubizu

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti