Oscarový herec fanúšikom Madonny. Uznanie od kráľovnej popu nedostane len tak hocikto

Madonna na návšteve sirotinca v Malawi
Zdroj: Profimedia.sk

Odkaz slávnemu hercovi si vyslúžil aj masívnu podporu od speváčkiných fanúšikov.

Madonna zverejnila vo štvrtok na sociálnej sieti fotku, na ktorej je s hercom Leonardom DiCapriom. Na tom by nebolo nič zvláštne, zaujme vás práve vyznanie, ktorý 58-ročná speváčka napísala pod fotku.

„Tento muž je boss! Ďakujem ti, Leo, za všetko, čo robíš pre Matku Zem! Tvoja štedrosť a starostlivosť sa nedá zmerať.“ Tento odkaz si vyslúžil aj masívnu podporu od speváčkiných fanúšikov.

Zdroj: Instagram/madonna

S oscarovým hercom ju spája práve snaha pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Kráľovná popu si z afrického Malawi dokonca adoptovala štyri deti. V roku 2006 k jej biologickým deťom Lourdes a Roccovi pribudol chlapček David Banda. O tri roky neskôr si speváčka adoptovala aj dievčatko Mercy James a pred nedávnom do rodiny pribudli dvojčatá Esther a Stella Mwale.

Zdroj: Instagram/madonna

Kým Madonna pomáha ľuďom, Leo sa už dlhé roky angažuje vo vlastnej neziskovej organizácii Leonardo DiCaprio Foundation, ktorá sa venuje šíreniu povedomia o životnom prostredí. Herec nedávno zorganizoval vo francúzskom St. Tropez dražbu, ktorej cieľom bolo vyzbierať peniaze pre jeho nadáciu.

Pri tejto príležitosti sa DiCaprio po dvadsiatich rokoch stretol so svojimi kolegami Kate Winslet a Billym Zaneom, s ktorými sa v roku 1997 stretol pri nakrúcaní legendárneho Titanicu. V mene dobrej veci sa podarilo vyzbierať viac ako 30 miliónov dolárov a úspešný dražiteľ si užije večeru s Kate Winslet a Leonardom DiCapriom. Billy Zane uverejnil na Instagrame spoločnú fotku zo stretnutia, ktorú vtipne okomentoval s tým, že tentoraz trochu paradoxne oni zachraňujú ľadovce.

Zdroj: Instagram/billyzane

USA/luc

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Leonardo dicaprio

Dôležité udalosti