Tajomstvo odhalené! Hrob princeznej Diany je prázdny

Tajomstvo odhalené! Hrob princeznej Diany je prázdny
Zdroj: Profimedia.sk

Blízky zdroj potvrdil, že rakva s pozostatkami ženy, ktorú zbožňoval celý svet, je ukrytá na inom mieste.

Celý svet žil roky v tom, že princezná Diana je pochovaná na ostrove na rozľahlom pozemku svojej rodiny. Portál RadarOnline má exkluzívne informácie, ktoré to vyvracajú. Blízky zdroj potvrdil, že rakva s pozostatkami ženy, ktorú zbožňoval celý svet, je ukrytá na inom mieste. Rodina sa totiž bála, že jej hrob by mohli poškodiť vandali či vykrádači hrobov.

Zdroj: Profimedia.sk

Takmer dve desaťročia po princezninej smrti je už jasné, že Dianino telo bolo po oficiálnom pohrebe uložené do kostola sv. Márie, kde leží pri spopolnených pozostatkoch svojho otca Johna, ôsmeho grófa z rodu Spencerovcov. Dianine pozostatky sú uložené v kostole v obci Great Brington. Miesto je chránené ostnatým oloveným drôtom a detektormi pohybu.

Kráľovská rodina tvrdila, že Diana je pochovaná v krypte na idylickom ostrove v parku Althorp neďaleko sídla na 13 500 hektárovom pozemku, kde princezná vyrastala. Fanúšikovia tak roky žili v nevedomosti a mnohí z nich sa na "údajný" hrob prišli pozrieť za poplatok 23 dolárov.

Zdroj: Profimedia.sk

Miestni ale tvrdia, že sa nenechali oklamať a vedeli, že Dianine pozostatky tam skutočne nie sú. "Celá jej rodina je pochovaná v kostole sv. Márie, takže bolo jasné, že aj ona je tam," povedal manažér miestneho pubu Jacqui Collins.


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Hrob

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.