Hviezda Twilightu presedlala na ženy. Teraz však prekvapila

Hviezda Twilightu presedlala na ženy. Teraz však prekvapila
Zdroj: Instagram/ bazaaruk

Je otvorená aj vzťahom s mužmi.

Americká herečka Kristen Stewart o sebe vo februári tohto roka hrdo vyhlásila, že je homosexuálne orientovaná. V najnovšom rozhovore pre magazín Harper´s Bazaar však teraz povedala, že je otvorená aj vzťahom s mužmi. "Áno, úplne. Určite," povedala Kristen.

Hviezda Ságy Twilight dodala: "Niektorí ľudia takí nie sú. Vedia, že majú radi grilovaný syr a dokážu ho jesť každý deň po zvyšok života. Ja chcem vyskúšať všetko. Raz si dám grilovaný syr, bude to v pohode. Čo bude ale ďalej?"

Dvadsaťsedemročná herečka kedysi randila s kolegom Michaelom Angaranom. Potom sa dala dokopy s Robertom Pattinsonom. Dvojica sa rozišla po piatich rokoch potom, ako prepukol škandál s Kristeninou neverou. Začala si totiž s režisérom Rupertom Sanderom, ktorému preto skrachovalo manželstvo.

V posledných rokoch ju však videli ruka v ruke s niekoľkými ženami. Najviac času strávila s manažérkou a priateľkou Aliciou Cargile. Randila aj s herečkou a speváčkou Stephanie Soko Sokolinski a teraz tvorí pár s modelkou Stellou Maxwell.

"Bola som veľmi zamilovaná do každého človeka, s ktorým som chodila. Myslíte si, že som to predstierala? Vždy som prijímala dualitu. Verím v ňu a nikdy som sa necítila zmätená, ani som sama so sebou nebojovala," povedala Kristen.


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kristen Stewart

Dôležité udalosti