Speváčkin drsný odkaz: „Môžete mi pobozkať...!“

Hilary Duff
Zdroj: Instagram/hilaryduff

Takto vysmiala kritikov a podporila ženské sebavedomie.

Americká speváčka a herečka Hilary Duff je často prepieraná v bulvárnych médiách pre svoj vzhľad. Kolísavá váha alebo nepodarene opravený chrup si vyslúžili viac pozornosti než jej hudobná tvorba.

Dvojnásobnej mamičke už ide kritika zo strany novinárov pekne na nervy, a tak sa vzbúrila a na sociálnej sieti zverejnila fotku v plavkách, ku ktorej pridala pekne ostrý, no o to úprimnejší komentár.

"Túto fotku venujem dievčatám, ženám a matkám všetkých vekových kategórií. Užívam si na nej dovolenku so synom po tom, čo som bola dlhé mesiace preč od rodiny v náročnom pracovnom kolotoči. Médiá milujú zdieľať 'nedokonalosti' hviezd a áno, aj ja ich mám! Vďaka tomuto telu mám ale najväčší dar môjho života: päťročného Lucu. V septembri budem mať 30 rokov a mám zdravé telo, vďaka ktorému môžem robiť to, čo chcem. Takže dámy, buďte hrdé na svoje telo a neplytvajte časom tým, že si budete priať vyzerať perfektne," odkázala všetkým ženám. Zákerní novinári jej síce vedia znepríjemniť deň, no Hilary sa snažila pozitívnym odkazom o to, aby ho tisícom žien vylepšila.

Zdroj: Instagram/hilaryduff

Už v minulosti zverejnila fotku svojich nôh s podobným odkazom. "Predtým som nemala rada svoje nohy, ale naučila som sa mať sa rada. Mám silné nohy, ktoré ma nesú životom každý jeden deň. Naše telá sú úžasné a mali by sme si ich vážiť," šírila pozitívny odkaz vo februári. Speváčka si týmito pozitívnymi odkazmi získava stále viac fanúšikov, keďže sa netvári, že je bez chybičky a stotožňuje sa s bežnými ženami, ktoré nie sú na obálkach časopisov.

Zdroj: Instagram/hilaryduff

USA/nb

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Hilary Duff

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.