Šoubiz

Elton John sa bude ženiť! Toto je jeho vyvolený

Elton John
Zdroj: SITA

S Davidom Furnishom sa vezmú v máji.

Britský hudobník Elton John a jeho dlhoročný partner, filmár David Furnish, sa chcú zosobášiť v máji. Pre denník Las Vegas Review-Journal to uviedol samotný Furnish. Na súkromnom obrade, ktorý sa bude konať na matričnom úrade v Anglicku, sa podľa slov režiséra zúčastní iba zopár priateľov a ich synovia Elijah a Zachary, ktorých priviedla na svet náhradná matka.

Zdroj: Daily Mail

„Nemáme potrebu urobiť ďalší právny krok," povedal Furnish počas oslavy 67. narodenín speváka v Las Vegas. „Ale pretože sme sa zaviazali k životu, cítime, že je naozaj dôležité, aby sme tento krok spravili a využili tak túto úžasnú zmenu v právnych predpisoch. Všetci žijeme príkladom," prezradil 51-ročný filmár o chystanej svadbe.

Zdroj: Profimedia.sk

Pár bol tiež jednou z prvých dvojíc, ktoré v roku 2005 uzavreli registrované partnerstvo, a to v rovnaký deň ako ich v krajine povolili. „Žijeme v neobyčajných časoch. Bože môj, pred 20 rokmi, keď som sa začal stretávať s Eltonom, keby ste sa ma boli vtedy spýtali, či budem môcť niekedy uzavrieť manželstvo, bolo to nemysliteľné, doslova nepredstaviteľné," dodal Furnish ku svadbám gejov, ktoré sú v Anglicku legálne od 29. marca.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

VEĽKÁ BRITÁNIA/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.