Rozvod vraj nebude. Angelina stále miluje Brada Pitta

Angelina Jolie a Brad Pitt
Zdroj: Profimedia.sk

Ich rozvodové konanie sa za posledné mesiace nikam neposunulo.

Angelina Jolie na jeseň minulého roka oznámila, že podala žiadosť o rozvod s Bradom Pittom. Šokovala tak celý svet. Vraj je však pripravená pripustiť si, že urobila chybu a rozvod chce odvolať.

Magazín Us Weekly tvrdí, že herečka prešla od zatrpknutosti k odpusteniu. "Stále k nemu niečo cíti a teraz, keď už hnev ustúpil, si začína uvedomovať, že by to chcela skúsiť znovu. Úplne sa z toho nedostala," povedal blízky priateľ.

Štyridsaťdvaročná herečka povedala v júli, že urobila veľký krok vpred, keď sa presťahovala s deťmi do nového veľkého domu v Los Feliz. "Všetci sa snažíme, aby sme uzdravili našu rodinu," povedala Angelina v septembrovom vydaní magazínu Vanity Fair.

Zdroj z blízkeho okolia tvrdí, že rozvod je odvolaný a ani jeden z dvojice neurobil nič, aby sa rozvodový proces počas niekoľkých mesiacov nejako posunul. Mnohí si myslia, že Angelina a Brad ani žiadne kroky nepodniknú.

Angelina si vraj svoju chybu uvedomila potom, ako Brad okamžite priznal, že má problém s alkoholom a rozhodol sa ho riešiť. Tým prevzal kontrolu nad situáciou.

"Zostáva triezvy, aby ju získal späť. Vedel, že má problém, ktorý musí vyriešiť. To je všetko, čo si Angelina želala," prezradil zdroj.

"Každý si myslí, že sa k sebe vrátia. Nikoho by neprekvapilo, keby oznámili, že sú spolu a snažia sa veci vyriešiť," dodal.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Brad Pitt

Dôležité udalosti