Srbská modelka bola prirodzene krásna. Čo to so sebou porobila?

Srbská modelka bola prirodzene krásna. Čo to so sebou porobila?
Zdroj: Profimedia.sk

Má výraznejšie pery, iný nos a ostrejšie lícne kosti. To všetko si všimli tí, ktorí ju sledujú na Instagrame.

Ešte v roku 2011 to bola prirodzene krásna blondína s krivkami na správnych miestach. Srbská modelka Dejana Živkovič ale šokovala fanúšikov svojím vzhľadom. Počas posledných rokov sa z nej stala úplne iná žena. Má výraznejšie pery, iný nos a ostrejšie lícne kosti. To všetko si všimli tí, ktorí ju sledujú na Instagrame.

Zdroj: Profimedia.sk

Dejana ale tvrdí, že si nenechala nič upraviť a jej tvár je dielom matky prírody. "Ďakujem Bohu, že všetko, čo mám, je dar od matky prírody," tvrdí modelka a ďalej vysvetľuje, že ide len o triky s pomocou líčidiel.

Časom sa vraj naučila čarovať s kontúrkou, leskom na pery a preto sa jej pery zdajú väčšie a plnšie. Tvrdí, že existujú rôzne kontúrovacie techniky, preto jej lícne kosti pôsobia ostrejšie.

Fanúšikov ale nepresvedčila a stále sú presvedčení, že takú dramatickú zmenu by líčidlami nedosiahla, aj keby sa veľmi snažila. Druhá skupina priaznivcov ale tvrdí, že je najkrajšia žena na svete.

Dejana sa dostala do povedomia v roku 2011 účinkovaním v šou First Serbian Top Model. Spočiatku bola plachá, ale po čase už bola taká otvorená a drzá, že ju zo šou vylúčili.

Modelka tvorí pár so slávnym bosnianskym tenistom Damirom Dzumhurom a nedávno sa nechala počuť, že je pripravená usadiť sa a založiť si rodinu.

SRBSKO/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Modeling

Dôležité udalosti