Takto si Chris a Heidi Powellovci užívali Bratislavu

Heidi a Chris Powellovci
Zdroj: TV Markíza

Exkluzívne fotky a komentáre priamo z mobilov slávnej dvojice

Po DOD sa Chris a Heidi Powellovci do rodného amerického Phoenixu neponáhľali. Dopriali si celý deň na prehliadku hlavného mesta. Venovala sa im členka produkčného tímu Ivica Dubovská, z ktorej sprievodcovské služby si Powellovci nevedeli vynachváliť. Rovnako nadšení boli aj zo slovenských fanúšikov, pohostinnosti a láskavosti Slovákov, ale aj architektúry a národnej kuchyne.

Chrisa Slovensko dokonca chytilo natoľko, že si robil vlastné videá, v ktorých zanietene vysvetľoval históriu krajiny. Zrejme najviac ho zaujal hrad Devín a sútok Dunaja a Moravy. Na svojich videách tiež objasnil, že sme boli súčasťou Československa a naše dejiny ho naozaj zaujali. Páčila sa mu aj slovenčina, ktorú si celý deň trénoval rozprávaním sa s okoloidúcimi.

Heidi má zasa vtipnú príhodu z devínskeho hradu. Počas pózovania s mečom sa tvárila naozaj odhodlane. Na rozdiel od pána, ktorý stál po jej boku. "Je jasné, že moje poňatie Xeny, princeznej bojovníčky, nebolo ani vtipné, ani drsné. Alebo bolo? Je pre mňa ťažké vyznať sa vo výraze toho pána. Prosím, všimnite si ho!" okomentovala vtipne fotku krásna blondínka. Čo vy na to?

Zdroj: Instagram/realheidipowell

BRATISLAVA/ nb

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Chris Powell

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.