Herec Christian Slater z filmu Meno ruže sa oženil

Christian Slater
Zdroj: SITA

Slater a Lopezová sa zasnúbili v priebehu uplynulého leta.

Americký herec Christian Slater je po šesťročnej prestávke opäť ženatý. Medzičasom 44-ročný rodák z New Yorku, ktorý je otcom dvoch detí, syna Jadena Christophera a dcéry Eliany, zo vzťahu s televíznou osobnosťou kanadského pôvodu Ryan Haddonovou, sa v pondelok 2. decembra rozhodol spontánne pre svadbu so svojou 25-ročnou priateľkou Brittany Lopezovou. Obaja tvoria nerozlučnú dvojicu tri roky.

Zdroj: SITA
Obrad sa potom uskutočnil v Coral Cables v americkom štáte Florida, informoval spoločenský magazín People s odvolaním sa na Slaterovi blízke zdroje. Pôvodne si dvojica chcela z matriky odniesť iba podklady pre sobáš, napokon sa však rozhodla pre vstup do manželského zväzku hneď na mieste.

Slater a Lopezová sa zasnúbili v priebehu uplynulého leta. Umelec, pôvodným menom Christian Michael Leonard Hawkins, patril istý čas, na sklonku 80. a predovšetkým v 90. rokoch medzi často obsadzované hollywoodske hviezdy, ktorých kumšt mohli obdivovať aj slovenskí diváci, napríklad vo filmoch ako Pravdivá romanca, Meno ruže, Interview s upírom, Operácia: Zlomený šíp, alebo Povodeň či Šesť pohrebov a jedna svadba.

Najnovším filmom Christiana Slatera je megasnímka renomovaného dánskeho režiséra Larsa von Triera Nymfomanka (2013), ktorá bude mať hneď niekoľko verzií.

https://www.youtube.com/watch?v=ufSHxAfSP_Q


LOS ANGELES, TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti