Jennifer Lawrence ukázala, prečo patrí medzi najsexy herečky v Hollywoode

Jennifer Lawrence ukázala, prečo patrí medzi najsexy herečky v Hollywoode
Zdroj: Profimedia.sk

V nádhernej róbe vyrazila mnohým dych.

Americká herečka Jennifer Lawrence v týchto dňoch predstavuje v svetových metropolách najnovší film Mother!. Tentoraz sa predviedla na premiére v Londýne. Pri tejto príležitosti si obliekla rafinované priehľadné dlhé šaty, ktoré len zvýraznili jej postavu v tvare presýpacích hodín.

Zdroj: Profimedia.sk

Jennifer len dokázala, prečo patrí medzi najsexy herečky v Hollywoode. Veľmi jej pristali aj vlasy sčesané do elegantného uzla a jej oči zvýraznené dymovým líčením by učarovali nejednému mužovi.

Zdroj: Profimedia.sk

Pred pár dňami sa herečka predviedla na premiére snímky počas filmového festivalu v Benátkach. Na červenom koberci zažiarila v šatách princeznovského strihu.

O čom je snímka Mother?

Najhorší zvuk, ktorý môžete počuť v raji, je zaklopanie na dvere. Jennifer Lawrence a Javier Bardem hrajú v thrilleri Matka! manželský pár, ktorého idylické spolužitie v nádhernom dome v lone prírody narušia nepozvaní hostia, ktorých neustále pribúda.

Snímku režíroval Darren Aronofsky, s ktorým tvorí Jennifer pár. Okrem spomínaných hereckých hviezd si vo filme zahrali aj Michell Pfeiffer, Ed Harris, Domhnall Gleeson, Brian Gleeson, Kristen Wiig a mnohí iní.


LONDÝN/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Jennifer Lawrence

Dôležité udalosti