Móda z Let's Dance: Bezkonkurenčná Adela Vinczeová a najväčší elegán Juraj Bača

Adela Vinczeová a Juraj Bača.
Zdroj: Marek Neumahr

Kto bol podľa vás najlepšie oblečenou ženou a mužom večera? Hlasujte v ankete!

V nedeľu večer roztancovalo divákov Markízy filmové kole veľkolepej šou Let's Dance. Tretie kolo neustál sympatický spevák Tomás Yxo Dohňanský, ktorý s tanečnou partnerkou Katarínou Lackovou tancovali Quickstep na pesničku Hey Pachuco.

Živý prenos si opäť nenechali ujsť známe osobnosti. Do Incheby prišli svojich favoritov podporiť aj bývalý tanečník Let's Dance Jozef Vajda s manželkou Júliou či Juraj Bača zo seriálu Rex.

Pozrite si, ako sa prominenti obliekli na tretie kolo tanečnej šou. Niektorí z prítomných nenechali nič na náhodu a zladili sa od hlavy až po päty. Kto bol podľa vás najlepšie oblečenou ženou a mužom večera? Hlasujte v ankete!

Adela Vinczeová

Adela z kola na kolo žiari. Styling od Zuzany Kanisovej jej sedí ako uliaty. Poslednú nedeľu sa predviedla v dlhých bielych ligotavých šatách od návrhárky Michaely Ľuptákovej, v ktorých vyrážala dych. Dokonalá bola aj jej vizáž. takto vyzerá pravá dáma.

Zdroj: Marek Neumahr

Lenka Debnárová

Rosnička Lenka zažiarila v zelených elegantných šatách pod kolená. Čipkové šaty podčiarkli jej skvelú postavu. Výrazným detailom boli zlaté visiace náušnice. Nič viac už nepotrebovala.

Zdroj: Marek Neumahr

Adriana Špronglová

Sympatická redaktorka Telerána zvolila na priamy prenos čierny overal s odhaleným chrbtom. Tmavý kúsok rozžiarila zlatými doplnkami a lodičkami.

Zdroj: Marek Neumahr

Dominika Richterová

Mladá talentovaná herečka sa ešte tesne pred začiatkom živého prenosu musela venovať pracovným povinnostiam. Dominike netreba veľa, aby zažiarila. Jemné líčenie a elegantný top so sukňou jej stačili na to, aby patrila medzi najkrajšie dámy večera.

Zdroj: Marek Neumahr

Barbora Hlinková

Priateľka Jána Ďurovčíka a muzikálová herečka stavila na jednoduchosť. K tmavému topu s odhalenými ramenami zvolila čierne nohavice s vysokým pásom. Pochmúrne farby rozžiarila farebnými náušnicami.

Zdroj: Marek Neumahr

Veronika Strapková

Herečka a speváčka si tanečnú šou naozaj užíva. Zatiaľ nechýbala v hľadisku ani na jednom kole. Tentoraz si obliekla modré žiarivé šaty, ktoré do sály prinavrátili leto. Ako výrazný doplnok zvolila červené lodičky. Pozor by si ale mala dať pri výbere pančúch, ktoré pôsobili tmavšie ako jej pokožka.

Zdroj: Marek Neumahr

Mária Havranová

Mária bola v nedeľu naozaj nádherná. Aj teraz sa potvrdilo známe pravidlo, že menej je viac. Herečka si nemusela obliecť slávnostné plesové šaty, aby bola neprehliadnuteľná. Stačila jej padavá čierna blúzka a elegantná saténová ružová sukňa do pása.

Zdroj: Marek Neumahr

Eva Kramerová

Mama komičky a tanečníčky Evelyn je veľká sympaťáčka. Pani Kramerová každé kolo s nadšením podporuje svoju dcéru a na parket jej posiela veľkú energiu. Vždy patrí medzi najelegantnejšie dámy večera. Už vieme, po kom Evelyn zdedila šarm.

Zdroj: Marek Neumahr

Júlia a Jozef Vajdovci

Na tvrdé tréningy si zaspomínal aj Jozef Vajda, ktorý dral tanečný parket v Let's Dance pred deviatimi rokmi. S manželkou Júliou sú vždy dokonalé zladení a ani teraz tomu nebolo inak.

Zdroj: Marek Neumahr

Viktor Vincze

Moderátor Televíznych novín prišiel ako vždy vo výbornej nálade. Viktor mal na sebe elegantný oblek s moderným motýlikom. Evidentne vie, čo sa nosí. K obleku zvolil veselé ponožky, ktoré sa nedali neprehliadnuť.

Zdroj: Marek Neumahr

Juraj Bača

Juraj patril medzi najväčších elegánov večera. Modrý oblek mu sadol ako uliaty. Zjavne sa v ňom cítil veľmi dobre.

Zdroj: Marek Neumahr

Martin Nikodým

Dobre naladený moderátor stavil na klasiku, ktorou nemohol nič pokaziť.

Zdroj: Marek Neumahr

Rasťo Sokol

Filmové kole Let's Dance si nenechal ujsť ani moderátor zábavno-súťažnej šou Dobre vedieť! Rasťo vie, čo sa nosí. Oblek doplnil moderným dreveným motýlikom.

Zdroj: Marek Neumahr

Štěpán Urban

Emmu Drobnú prišiel v nedeľu naživo podporiť aj jej priateľ Štěpán Urbán. Sympatický spevák vo voľnom čase preferuje ležérny štýl, v obleku mu to o to viac pristalo.

Zdroj: Marek Neumahr

Števo Martinovič

Duša komika sa u Števa nezaprie. V nedeľu o dušu podporoval svoju kamarátku Evelyn.

Zdroj: Marek Neumahr

BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti