Nechutné zneužitie šou Extrémne premeny. Na toto si dávajte pozor

Úspech, posolstvo a dobré meno tejto šou sa rozhodol niekto zneužiť otrasným spôsobom.

Šou Extrémne premeny je tu primárne pre to, aby pomohla obéznym ľuďom zmeniť svoj život. Dôkazom toho sú aj silné príbehy doterajších účastníkov Zuzany Konečnej, Petra Jariabka, Silvie Bzdil či najextrémnejšia premena Jána Hodoňa, ktorému už išlo o život.

Úspech, posolstvo a dobré meno tejto šou sa rozhodol niekto zneužiť nechutným spôsobom. Na facebooku vznikla falošná stránka Extrémnych premien, ktorá ľudí láka, aby sa im ľudia prihlásili na premenu. Upozornila nás na to naša fanúšička Ľubica na oficiálnej stránke televíznej šou a tou je Extrémne premeny Slovensko.

"Treba si dať pozor na podobnú stránku, ktorá má také isté logo, ale nazýva sa Extrémne premeny SK/CZ, kde ponúkajú vypracovanie jedálnička a tréningového plánu. Ak im do súkromnej správy napíšete, že máte záujem, tak to, čo sa deje pri konverzácii na messengeri je otrasné a nechutné. Nútia vás, aby ste im poslali nahé foto pod rúškom zanalyzovania vašej postavy," varuje Ľubica.

Následne majú nemiestne otázky so sexuálnou tematikou. "Napríklad, koľkokrát sa robíte sama, ako vyzeráte tam dole, aký máte tam dole strih a rôzne nepublikovateľné otázky. Vysvetľujú to tým, že chcú vedieť, ako funguje vaše telo," dodala naša fanúšička.

"Falošnú stránku sme nahlásili a požiadali o jej úplné zablokovanie. Takisto intenzívne pracujeme na verifikácii našej fanúšikovskej stránky, aby ľudia vedeli, že oficiálna stránka je iba jedna a do budúcnosti sme predišli podobným podvodom," povedala PR manažérka televízie Adriana Podobová.

BRATISLAVA/nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Extrémny premeny

Dôležité udalosti