TWiiNSky prekvapili: Takto sme ich doteraz nevideli

Pani Anna.
Zdroj: YouTUbe/TWiiNS

Daniela a Veronika aj po rokoch vedia zaujať.

Veronika a Daniela Nízlové potešili svojich fanúšikov. Svetlo sveta uzrel ich nový singel rovno aj s videoklipom. Pesnička Yes It Is! všetkých prekvapila. Je totiž úplne iná, ako ich predošlé úspešné single.

TWiiNSkám opäť pomáhal zahraničný producent, tentoraz z Izraelu. „Kamaráť Alon, s ktorým sme spolupracovali na Eurovízii, prišiel s nápadom, či by sme nechceli naspievať tento song. Je úplne iný než naše predošlé skladby, a tým sa nám zapáčil. Klip točil veľmi talentovaný režisér a fotograf Jakub Gulyas," opísali spoluprácu TWiiNSky.


V klipe nechýbajú sexy zábery na dvojčatá ani krásne prostredie. „Točili sme v Maďarsku a Rakúsku. Bolo takmer 40 stupňov a bolo to dosť náročné. Veronika dokonca niektoré scény ani netočila, lebo z tepla dostala silnú migrénu a nebola schopná pokračovať ďalej," prezradila Daniela.

Dievčatám robil spoločnosť biely štvornohý kamarát. „Psíka sme si požičali od našej najlepšej kamarátky Majky a má zaujímavé meno F'adam Trebons Berger Blanc. Ale voláme ho Adamko," dodali.


Zdroj: YouTube/TWiiNSchannel

BRATISLAVA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Twiins

Dôležité udalosti