Na 16-ročnej dcére Cindy Crawford visia aj nohavice. Je zase tenšia

Eva Zelníková
Zdroj: Profimedia.sk

Mladá modelka má za sebou náročný mesiac plný prehliadok.

Kaia Gerber sa veľmi rýchlo zapísala do zoznamu najžiadanejších mladých modeliek súčasnosti. Za posledný mesiac absolvovala všetky najprestížnejšie týždne módy v New Yorku, Londýne, Paríži aj Miláne. Tento týždeň preto prišiel vytúžený oddych. Paparazzi ju zachytili, ako sa prechádza ulicami Malibu. Pohľad na tínedžerku však bolí.

Šestnásťročná dcéra topmodelky Cindy Crawford je stále tenšia a tenšia. Na jej postave sa zrejme podpísalo náročné pracovné tempo. Keď sa postaví bokom, tak si ju ani nevšimnete. Na snímke ma oblečené džínsy azda najmenšej veľkosti, no aj tak na nej visia a ledva jej držia vďaka opasku.

Zdroj: Profimedia.sk

Fanúšikovia známej rodiny sú znechutení a pýtajú sa, prečo jej mama nezakročí. Otázne ale je, či má Kaia problém s príjmom potravy alebo je takto chudá prirodzene. Má mať totiž po kom štíhlu postavu. Jej mama Cindy patrila medzi najžiadanejšie modelky sveta.

Módny priemysel je z mladej krásky nadšený. Pre návrhárov má ideálnu postavu a k tomu naozaj krásne črty tváre a veľmi milý úsmev. Kaia nikdy nebude bežná tínedžerka a už teraz žije v úplne inom svete ako jej rovesníci.

Zdroj: Profimedia.sk
 

Nestihli ste sobotňajšiu Smotánku? Pozrite si ju nižšie alebo zadarmo v našom videoarchíve.

MALIBU/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Cindy Crawford

Dôležité udalosti