Brad Pitt zbalil o 32 rokov mladšiu krásku. Učarovala mu táto žena

2510_FARMA_25_10_P30_dnes_22_10.mp4
Zdroj: Profimedia.sk

S dvadsaťjedenročnou britskou herečkou sa mal zoznámiť pri práci v umeleckom sochárskom štúdiu v Los Angeles.

Po rozpade manželstva s Angelinou Jolie spájali Brada Pitta s kolegyňami ako Sienna Miller či Kate Hudson. Ale všetko to boli špekulácie. Teraz magazín In Touch tvrdí, že po hercovom boku sa na 100 percent objavuje nová žena - o 32 rokov mladšia umelkyňa Ella Purnell.

S dvadsaťjedenročnou britskou herečkou sa mal zoznámiť pri práci v umeleckom sochárskom štúdiu v Los Angeles, ktoré často navštevoval a zachytili ho pri tom aj paparazzi.

"Berie veci tak, ako prídu. Nechcel mať ešte s niekým vážny vzťah," povedal blízky zdroj. Až doteraz. Päťdesiatriročný herec úplne podľahol čaru krásnej Elly. Iróniou je, že tá si zahrala v rozprávke Maleficient, kde stvárnila hlavnú postavu práve Angelina Jolie.

FOTKY KRÁSNEJ ELLY NÁJDETE V GALÉRII.

Brad Ellu obsadil do najnovšieho seriálu Sweetbitter z dielne televízie Starz. Kto by nevedel, má totiž vlastnú produkčnú spoločnosť Plan B. Ujal sa spracovania dramatického príbehu o servírke z New Yorku.

Čo sa týka Angeliny, tak nie je Bradovým záujmom o krásnu mladú herečku nadšená. "Doslova zúri a nepáči sa jej, že si začal s niekým, s kým hrala v jednom filme," povedal zdroj.

Brad si je vraj dobre vedomý vekového rozdielu. "Každý by si na to mohol pozerať ako na krízu stredného veku, ale Bradova príťažlivosť je viac ako len fyzická. Oceňuje Ellinu statočnosť, zmysel pre humor a impozantné herecké zručnosti," dodal zdroj.

USA/nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Brad Pitt

Dôležité udalosti