V SuperStar ako šedá myška, dnes je z nej neskutočná sexica

Markéta Konvičková
Zdroj: Profimedia.sk

Zo sladkého dievčatka je prekrásna žena.

Málokto by si ju na kastingu ČeskoSlovenskej SuperStar všimol. Písal sa rok 2009 a 17-ročná Markéta Konvičková šla skúsiť šťastie do populárnej speváckej súťaže. Vďaka neskutočnému talentu sa prebojovala až do finálovej zostavy. Súťaž vtedy síce vyhral Martin Chodúr, ale Markéta nezapadla prachom.

POZRITE SI, AKO SA MENILA V PRIEBEHU ROKOV V NAŠEJ GALÉRII.

Tvrdo na sebe pracovala a dnes vydáva piaty štúdiový album s názvom JÁ. Už 3. novembra vyrazí na turné, ktoré odštartuje v Zlíne. Potom zavíta do Ostravy, Brna a Prahy. Ešte predtým, než si fanúšikovia budú môcť kúpiť nový album, do rúk sa im dostane romantický singel s názvom TY.

Z Markéty už nie je to sladké 17-ročné dievčatko, ktoré účinkovalo v SuperStar. Dnes je z nej krásna, sexy žena. Dvadsaťtriročná Markéta si v priebehu rokov vyformovala postavu aj vďaka joge, ktorej je verná aj v súčasnosti.

Na najnovších fotkách k albumu, ktoré zverejnila na sociálnej sieti, vyzerá prekrásne. Češke sa darí nielen v hudobnej sfére, ale aj v tej súkromnej. Tvorí pár s partnerom Rendom. Šepkalo sa už aj o svadbe, keďže speváčka zverejnila fotky v svadobnom oblečení, ale bolo to len z nakrúcania videoklipu, v ktorom účinkoval aj jej partner.

Televízny fenomén je späť! Jedna z najsledovanejších speváckych šou sveta sa vracia na obrazovky televízie Markíza. Neváhaj a prihlás sa aj ty na www.superstar2018.sk.


BRATISLAVA/nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Markéta Konvičková

Dôležité udalosti