Leoš Mareš požiadal priateľku o ruku. Zo zásnubného videa budete dojatí

Zora Czoborová
Zdroj: Instagram/monikakoblizkova

Všetko zachytila kamera a bolo to veľkolepé.

Leoš Mareš je veľký romantik. Priateľku Moniku Koblížkovú počas vzťahu už niekoľkokrát prekvapil a dojal až k slzám. Jeho posledné gesto však nenechalo chladných ani ich fanúšikov. Moderátor pokľakol a svoju vyvolenú požiadal o ruku. Všetko zachytila kamera a bolo to veľkolepé.

Zábery zverejnil na Instagrame, kde napísal, že Moniku pozval na víkendový výlet s tým, že netušila, kam idú. V sobotu ráno vstal veľmi skoro a odišiel za jej otcom, ktorú požiadal o dcérinu ruku.

Potom sa vrátil do hotela. Po večeri Moniku zobral na terasu pozrieť si ohňostroj, k čomu hrala ich pesnička Fix You od Coldplay. „Keď prišla tá chvíľa, vybral som krabičku. Monika mi potom povedala, že jej to vôbec nedošlo. Videla krabičku, ale myslela si, že je to nejaký darček. No potom som už kľačal," napísal bezhlavo zaľúbený Mareš.

Nič iné ako áno povedať nemohla!

Zdroj: Instagram/leosmares

Zdroj: Instagram/monikakoblizkova

Moderátor sa v máji rozviedol s manželkou Monikou, ktorú si vzal v roku 2008 a spolu majú 11-ročného Jakuba a 7-ročného Matěja. Dvojica spolu však nežila už sedem rokov. Po boku Mareša sa od ich rozchodu objavili viaceré ženy, Monika mu však ako jediná dokázala ukradnúť srdce a sám priznal, že pri nej našiel šťastie a pokoj.

Zdroj: Instagram/monikakoblizkova

PRAHA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Leoš Mareš

Dôležité udalosti