Šoubiz

Zomrela 25-ročná známa moderátorka a modelka!

peaches.jpg

Jej smrť je náhla a zatiaľ nevysvetlená.

Televízna moderátorka a aj modelka Peaches Geldof bola dcérou hudobníka Boba Geldofa a Pauly Yates. Zomrela vo veku 25 rokov! Peaches bola vydatá za hudobníka Thomasa Cohena, s ktorým mala dve deti. Jej smrť je zatiaľ nevysvetlená.

Zdroj: Profimedia.sk


Smrť mladučkej moderátorky potvrdil aj jej otec: „Sme zdrvení. Bola najdivokejšia, najvtipnejšia a najmúdrejšia z nás. Ako to vydržíme bez nej," povedal. Polícia vyšetruje, čo sa stalo. Peaches bola vo Veľkej Británii známa, pracovať začala už ako 15-ročná v magazíne Elle, kde písala vlastný stĺpček.

Zdroj: instagram.com

Ako 16-ročná odišla z domu a pokračovala v takých veľkých médiách, akými sú Telegraph a Guardian a v televíziách. Pre svoju krásu a postavu ju chceli aj ako modelku, len minulý týždeň sa zúčastnila otvorenia sezóny istej kolekcie oblečenia v Londýne.

Zdroj: instagram.com

Mala síce len 25 rokov, ale bola už vydatá a mala dvoch synov- Astala a Phaedra. „Moja milovaná žena bude navždy uctievaná mnou aj našimi synmi," povedal jej manžel Thomas Cohen. Peaches ako 11-ročná stratila svoju matku, ktorá sa predávkovala. S jej smrťou sa vraj nikdy nevyrovnala.

VEĽKÁ BRITÁNIA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.