Šoubiz

Slovenská modelka podozrivá z vraždy je na úteku: Takto sa to údajne stalo

Vila copy.jpg

Španielska polícia pátra po 23-ročnej Márii Kukučovej z Novej Bošáce.

Pri streľbe vo vile v Španielsku zomrel britský milionár Andrew Bush. Podozrivou z vraždy je mladá slovenská modelka Mária Kukučová, ktorá bola jeho expriateľkou. K prípadu sa vyjadrila aj podnikateľova bývalá manželka Sam Masonová (45). Médiám prezradila, ako sa to údajne stalo.

Mária Kukučová čakala svojho expriateľa v jeho posteli vo vile. Andrew Bush (48) sa vrátil do domu so svojou súčasnou priateľkou, ktorá Máriu objavila v izbe. Odišla za Bushom, aby si to s exfrajerkou vybavil. Potom ho išla počkať do auta. Podnikateľ teda vošiel za Máriou do spálne.

Zdroj: Facebook

Krátko na to bolo počuť streľbu. Z vily vybehla rozrušená Mária, ktorá ešte držala v ruke zbraň. Namierila si to rovno k autu, kde sedela Bushova priateľka. „Vypadni z toho auta!" kričala na ňu. Nasadla do Hummera a odišla preč.

Vystrašená Bushova priateľka okamžite zavolala políciu. Britský podnikateľ podľahol zraneniam ešte na mieste činu. Smutnú správu oznámili aj jeho bývalej žene Sam a dcére Ellie.

Zdroj: Facebook

Španielska polícia v súčasnosti prípad vyšetruje a pátra po slovenskej modelke. Onedlho po streľbe našli odstavený Hummer, na ktorom Mária Kukučová odišla z miesta činu. Je predpoklad, že Slovenka je na úteku do Portugalska alebo Maroka.

Polícia tiež našla svedka, ktorý prezradil, že videl niekoľko dní pred tragédiou blondínu, ktorá búchala na vstupné dvere Bushovej vily. Údajne išlo o podozrivú modelku.

Zdroj: Facebook
 

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


BRATISLAVA/JH, Daily Mirror

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti