Sia predbehla fotografov. Vyhrážali sa jej, tak nahú fotku zverejnila sama

V drese Baníku Ostrava.
Zdroj: Instagram/thetonyabrewer

Speváčka sa pikantným neupraveným záberom „pochválila“ na sociálnej sieti.

Austrálsku speváčku Siu donedávna väčšina vnímala ako ženu s parochňou na hlave. Štyridsaťjedenročná interpretka neukazovala tvár a na vystúpeniach stála mnohokrát v kúte otočená publiku chrbtom. Jednoducho chcela, aby ľudia vnímali jej spev a nie to, ako vyzerá a ako by vyzerať mala.

Pred necelým mesiacom sa na Instagram dostala fotka z nakrúcania jej nového filmu, keď ju počas pauzy odfotila kamarátka v župane. Sia pritom ani netušila, že jej z neho vytŕča prsník.

Zdroj: Instagram/thetonyabrewer

Tentoraz sa fotografom podarilo odfotiť ju tak, ako ju Pán Boh stvoril. Sia však poriadne vybabrala s paparazzmi, ktorí sa chceli na fotkách poriadne nabaliť a pikantnú neupravenú snímku zverejnila sama na sociálnej sieti.

„Niekto sa zrejme pokúša predať moje nahé fotky. Ušetrite si peniaze, tu to máte zadarmo. Vianoce sú každý deň,“ napísala v popise fotky. Sii očividne nechýba zmysel pre humor ani poriadna dávka odvahy.

Zdroj: Instagram/siamusic

Okrem takéhoto netradičného darčeka má Sia pre svojich fanúšikov aj ďalší, o niečo viac očakávaný. Už 17. novembra vychádza jej vianočný album s názvom Everyday Is Christmas, z ktorého koncom októbra vypustila skladbu Santa’s Coming For Us.


USA/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Sia

Dôležité udalosti