Hrubé porušenie pravidiel: Evu vyhodili z Farmy!

Reprofoto.jpg
Zdroj: TV Markíza

Pri nútenom odchode priznala city k Stanovi.

Absolútny šok na Farme! Eva Zelníková musí salaš okamžite opusť pre závažné porušenie pravidiel. Farmárom túto nečakanú správu oznámila Kvetka tesne pred voľbou prvého duelanta. Eva sa najskôr k situácii veľmi nechcela vyjadrovať, neskôr priznala, že na Farme mala ešte začiatkom týždňa tajnú návštevu.

Prišiel za ňou jej priateľ, ktorého k tomuto kroku dohnala pravdepodobne žiarlivosť. Hlavným motívom bolo údajne to, že chcel od Evy vysvetlenie, ako je to vlastne medzi ňou a Stanom. "Začalo sa to spoločnými taktikami a skončilo to citmi, nemôže za to ani jeden z nás,“ priznala sa nakoniec.

Eva vraj prostredníctvom priateľa dostala aj listy od rodiny, čokoládu či ďalšie drobnosti a práve to sa stalo príčinou jej nekompromisného vylúčenia. Súťažiaci totiž nie sú oprávnení počas účinkovania v šou s nikým komunikovať (samozrejme, okrem štábu), ani prijímať žiadne dary.

Do stráženej oblasti, kde sa Farma nakrúca, sa Evin priateľ dostal tak, že podplatil člena bezpečnostnej služby. Voči tomuto zamestnancovi boli za hrubé porušenie pracovnej disciplíny vyvodené zodpovedajúce dôsledky.

Viac sa dozviete v dnešnej epizóde Farmy o 21:30 na Markíze


BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti