Emma Drobná krstila album. Ukázala perfektnú postavu a sexy nohy

Dermastir Cellular Gold.
Zdroj: Tibor Kuna

V obtiahnutých koktejlových minišatách počas celého večera žiarila.

Do speváckej šou ju prihlásila mama. Keď prišla na jeden z castingov, takmer z neho zdrhla. Našťastie sa jej to nepodarilo, pretože vo finále SuperStar zvíťazila a naštartovala svoju spevácku kariéru.

Debutový album Emmy Drobnej s názvom You Should Know vyšiel 3. novembra. Nachádzajú sa na ňom oba úspešné hity Smile a Words. V stredu svoje dieťa, ako ho sama nazvala, aj pokrstila.

Dvadsaťtriročná speváčka počas celého večera žiarila. Pre tento dôležitý večer zvolila obtiahnuté koktejlové minišaty, v ktorých síce zakryla dekolt, ale ukázala dokonalú postavu a sexy nohy.

Zdroj: TV Markíza

Zdroj: TV Markíza

Emma na začiatku zaspievala štyri skladby zo svojho debutu. Prekvapivo začala jedinou slovenskou skladbou Keby, nasledoval megahit Words, duet s priateľom Štěpánom Urbanom What Have We Done a ako poslednú odspievala skladbu Try, ktorú tak zároveň aj odpremiérovala.

Po vystúpení prišiel na rad samotný krst. Ten bol takisto prekvapivo netradičný, ale o to viac intímnejší. Album sa krstil šampanským a krstnými rodičmi boli Emmini najbližší, ktorí ju počas tvorenia albumu podporovali, a ktorí na ňom spolupracovali - Adrián Líška, ktorý v kapele hrá na bicie (spolu s jeho pomocou vznikol prvý singel Smile), Štěpán, Emmin manažér Tomáš Zubák a producenti Peter Graus a Oliver Žilák.

FOTKY Z KRSTU NÁJDETE V GALÉRII.

Emma nám hneď po krste dala prvý rozhovor. Aj keď ešte nie je úplne rozhodnutá, ktorý singel bude tretí v poradí, prezradila nám, že o dva týždne sa bude nakrúcať ďalší videoklip.


Ako si Tomáš Zubák a Peter Graus spomínajú na prvé stretnutie s Emmou a ako ju vnímajú s odstupom času? Sledujte ďalší rozhovor z krstu.


BRATISLAVA/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Album

Dôležité udalosti