Šoubiz

Kukučová je oficiálne obvinená. Už je na kriminálke v Trenčíne

kukuc.jpg

Slovenskú modelku chytili po štyroch dňoch.

Slovenská modelka obvinená z vraždy milionára je už v rukách polície! Potvrdila to exmanželka zavraždeného Andrewa Busha Samantha Mason. "Chytili ju. Sme v siedmom nebi. Celá rodina sa neuveriteľne teší z tejto správy!" oznámila britským médiám.

Ako sa podarilo zistiť TV Markíza, Mária Kukučová sa sama prihlásila v sprievode matky a otca na policajnej stanici v Novom Meste nad Váhom. Podľa našich informácií sa momentálne nachádza na kriminálke v Trenčíne. Na Slovensko priletela dnes poobede aj so svojím priateľom. V Španielsku už na ňu vydali európsky zatykač.

To znamená, že je oficiálne obvinená z vraždy. Zatiaľ ju vypočúvajú a je v cele predbežného zadržania. Čo s ňou bude ďalej? Zo Španielska musí prísť požiadavka o jej vydaní a sudca rozhodne, či ju budú súdiť na Slovensku, alebo ju vydajú práve do Španielska.

 

Zdroj: Facebook

"Urobila to. Nezmením to. Boh ju bude súdiť. Možno si myslela, že na to mala pádny dôvod. Možno bola frustrovaná, že je šťastný so mnou a s ňou nie. Nevie. Nerozumiem tomu. Pravdepodobne žiarilila. Asi si povedala, že keď nebude s ňou, tak nebude s nikým," hovorí Maria Korotaeva, ktorá tvorila s Andrewom pár.

Ďalej tvrdí, že Kukučová žila v podnikateľovom dome v Bristole do októbra minulého roka, aj keď sa už dávno rozišli. Andrew ju nevedel dostať z domu. Nakoniec sa odsťahovala. Ani rodina ju nemala rada. Vraj jej spôsobila veľa bolesti. "Bola ako had!" dodala Ruska.

ŠPANIELSKO/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.