Vieme, čo bude Hantuchová robiť po ukončení kariéry. Padla reč aj o svadbe

Daniela Hantuchová
Zdroj: TV Markíza

Tenistka očakáva, že rozlúčka so slovenskými fanúšikmi bude veľmi emotívna.

Daniela Hantuchová (34) oficiálne ukončuje profesionálnu tenisovú kariéru. Úspešná športovkyňa sa so slovenskými fanúšikmi rozlúči už dnes na exhibičnom zápase TENNIS CHAMPIONS. Jej pozvanie prijala aj trojnásobná šampiónka US Open Belgičanka Kim Clijstersová, Nemec Tommy Haas či slovenská hviezda Dominik Hrbatý.

Na divákov však čakajú rôzne prekvapenia. Na kurte sa stretnú aj účinkujúci tanečnej šou Let´s dance. Ak si nemôžete prísť exhibíciu pozrieť osobne, naživo ju môžete sledovať na stanici Dajto už o 18.00 h.

Aká je Daniela Hantuchová

Daniela očakáva, že rozlúčka bude veľmi emotívna. Vďaka športu jej podľa jej slov taká, aká je a veľmi si váži všetky náročné situácie, ktoré ju počas dlhoročnej tenisovej kariéry stretli. „Myslím si, že som rovnaká ako na začiatku. Vážim si život, najbližších a aj to, čo môžem robiť. Nesmierne si vážim, čím ma Boh obdaroval a to bol tenis," prezradila nám.

Po ukončení kariéry sa bude zameriavať najmä na charitu, ktorej sa venuje dlhé roky. Prvoradé sú pre ňu deti, ktorým pomáha. Aj vďaka tyčinkami D one propaguje zdravý životný štýl už v skorom veku. Aj samotná tenistka dbá na správnu životosprávu.

Ak ale zhreší, tak u nej jednoznačne vyhrávajú klasické domáce sladkosti ako maminina bábovka či parené buchty.

Čas na osobný život

Pre Danielu je veľkou zmenou v živote najmä to, že má čas na osobný život. „Mám pocit, že som sa znovu narodila a niektoré veci zažívam úplne nanovo a vidím, ako v niektorých oblastiach života bol tenis naozaj limitovaný. Nemala som čas na priateľov a na normálne veci, na ktoré mám čas teraz a veľmi si to užívam," povedala pre markiza.sk.

Aj keď si svoje súkromie dobre stráži, potvrdila, že prežíva šťastné obdobie a má priateľa. Na otázku, či si vie samú seba už čoskoro predstaviť v svadobných šatách, odpovedala diplomaticky: „Samozrejme, že viem. Ale kedy nastane ten pravý okamih, to sama neviem."

Viac sa dozviete v rozhovore.


BRATISLAVA/Zuzana Vanková

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Daniela Hantuchová

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.