Kto nahradí Kalisovú a Šmahela? Toto je nová moderátorka O 10 rokov mladší

O 10 rokov mladší
Zdroj: TV Markíza

Mimoriadne obľúbená šou O 10 rokov mladší sa vracia na obrazovky televízie Markíza.

Relácia O 10 rokov mladší, v ktorej tím odborníkov na krásu menil životy ľuďom, sa opäť vracia na obrazovky, no tentoraz v novom šate. Už na jar 2018 sa môžete tešiť nielen na nový, vylepšený, koncept relácie, ale aj na novú moderátorku. Mirku Kalisovú a Martina Šmahela totiž na moderátorskom poste vystrieda Mária Čírová.

Zdroj: TV Makíza

"Je to pre mňa výzva, ale vždy som takto brala všetko, čo mi prišlo do života. Poslúchla som svoj vnútorný hlas a dnes tu stojím a veľmi sa teším na všetkých, s ktorými budem diskutovať, riešiť životy a meniť ľudí. Pre ženu je naozaj podstatné cítiť sa krásna, ako jej to dokáže zvýšiť sebavedomie a dokáže žiariť, a to je pre mňa podstatné, aby ľudia žiarili, a to krásne čo majú vo vnútri dostali von, každý má svoj unikát a ten sa budem snažiť z nich dostať von," povedala speváčka.

V pondelok 20.11. oslávila Mária 29 narodeniny a strávila ich so štábom O 10 rokov mladší a po natáčaní so svojimi najbližšími, teda rodinou. A práve túto skúsenosť s moderovaním šou berie ako svoj darček k tohtoročným narodeninám.

Zaspomínajte si na prvú sériu šou O 10 rokov mladší. Takto vyzerali niektoré z tých najlepších premien:


BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme O 10 rokov mladší

Dôležité udalosti