Smutný pohľad na Christinu Aguileru. Na pery si prikladala príliš veľa cibule

Christina Aguilera na American Music Awards 2017
Zdroj: Profimedia.sk

Speváčka očividne neodolala injekčným výplniam najmä v oblasti hornej pery, pretože rozdiel je viditeľný na prvý pohľad.

Christina Aguilera vystúpila v nedeľu večer na 75. ročníku prestížneho odovzdávania hudobných cien American Music Awards na počesť Whitney Houston. Od premiéry filmu Osobný strážca, v ktorom si zosnulá speváčka zahrala hlavnú úlohu, totiž ubehlo 25 rokov.

Tridsaťšesťročná popová speváčka zaspievala štyri obrovské hity od Whitney -  I Will Always Love You, I Have Nothing, Run to You a I’m Every Woman. Viac ako samotný spev však mnohým nedalo nekomentovať Christinin výzor. 

Matka dvoch detí očividne neodolala injekčným výplniam najmä v oblasti hornej pery, pretože rozdiel je viditeľný na prvý pohľad. Zväčšené pery jej zjavne nedovolili prirodzene otvárať ústa, pretože ani spevácky to nebolo to, na čo sme boli u nej zvyknutí.

Po skončení udalosti vyzerala unavene. Christina dáva poriadne zabrať aj svojim vlasom. Speváčka je známa dlhodobým nosením peroxidovej blond a už pred časom fotografom neušli jej veľmi riedke vlasy.

Zdroj: Profimedia.sk
  

https://www.youtube.com/watch?v=nUv22OHdjQUUSA/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme American Music Awards

Dôležité udalosti