TWiiNSky budú mať nezabudnuteľné Vianoce. Prvýkrát v takom počte

trnka video 1_tvnoviny.mp4
Zdroj: TV Markíza

A prvykrát mimo domova.

Vianoce sú pre mnohých najkrajším obdobím v roku. Na sviatočnú atmosféru v kruhu rodiny sa už tešia aj najznámejšie slovenské dvojčatá Veronika a Daniela Nízlové. TWiiNSky budú tráviť tieto dni tradične. Napriek tomu budú ale tohtoročné Vianoce o niečo špeciálnejšie ako tie minulé. Prvýkrát ich strávia mimo domova a vo veľkom počte.

Rodina Nízlová sa totiž spojí s rodinou Veronikinho manžela Tomáša Krúpu. Nízlovci a Krúpovci spoločne odcestujú do Osrblia a tam si užijú rodinné chvíle na chate.

„Každý máme iné tradície. My budeme robiť smotanovú kapustnicu, Krúpovci tú červenú. My pripravíme kapra a Veronikini svokrovci rezníky. Myslím si, že med, oblátka, cesnačik máme rovnako. A na záver tiež spolu rozkrojíme jabĺčko, aby sme zistili, či budeme zdraví po celý rok," povedala nám Daniela.

Veronika už jedny špeciálne Vianoce zažila. Pred troma rokmi ju deň pred Štedrým dňom požiadal Tomáš o ruku. Daniela sa na otázku, či sa podobný scenár nezopakuje aj u nej, len zasmiala, že o ničom nevie a zatiaľ nič ani neplánuje.

Speváčky majú za sebou hektické obdobie, keďže veľa koncertovali. Preto sa na vytúžený oddych naozaj tešia. V posledné dni ich zamestnala aj nová značka. „Prvýkrát sme pre fanúšikov prichystali merch. Môžu sa tešiť na mikiny, tričká či kryty. Postupne sa to bude rozširovať," dodali spoločne.

Viac sa dozviete v rozhovore. 


BRATISLAVA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Twiins

Dôležité udalosti